PDA

Zobacz pełną wersję : Seminar i linki



szczepan_6
14-03-2010, 16:12
Witam,

zastawiam się czy ktoś z forumowiczów miał styczność z komponentem seminar. Fajna sprawa mam tylko jedne problem. Mianowicie nie wiem jak stworzyć link do konkretnego eventu w tym komponencie. Do ogólnego widoku wszystkich dostępnych - no problem ale do pojedynczego już nie potrafię ;/

całość problemu powoduje zdaje się fakt, że poszczególne szczegółowe opisy jednego eventu wywoływane są jako link do javascriptu...

ktoś może mi pomóc??

Kamilis
27-04-2010, 22:42
Link do konkretnego wydarzenia:

index.php?option=com_seminar&task=3&cid=x

Gdzie:
x - to id konkretnego wydarzenia

jmick
07-06-2010, 15:15
A ja mam problem z komponentem seminar bo w opisach nie mogę stosować polskich znaków. Zmieniają się na znaki zapytania. Nie wiem jak to ustawić. Proszę o pomoc

Kamilis
07-06-2010, 18:03
Miałem ten sam problem, musisz ustawić w Bazie Danych w _seminar, _sembooking oraz _semnumber zmień Metoda porównywania napisów na utf8_general_ci i wszystko powinno działać :DD

GOGOKOM
08-06-2010, 10:06
A spotkaliście się może z problemem takim:
gdy umożliwiam zamawianie więcej niż 1 miejsca użytkownikowi to blikuje mi możliwość wpisywania czegokolwiek w okna zapytań, okna są pokazane ale gdy kliknę myszką aby wpisać tekst to nie pokazuje się migający kursor ani nic innego, przy konfiguracji 1 użytkownik 1 miejsce jest OK.

tomaszuff
15-06-2011, 17:41
a może ktoś wie jak powinien wyglądać link do konkretnej kategorii ???

PeFik
16-06-2011, 09:08
Ogólnie ten komponent jest świetny przez pierwszy tydzien, potem przy każdej modyfikacji to schody i koszmar. Wynika to z tego, że:
a) autor był tylko 1
b) porzucił projekt ponad rok temu

Jeśli zatem na serio myślisz o skrypcie do rezerwacji, odpuść i poszukaj innego, lepiej zapłacić i mieć porządne funkcje. Mam taki na widelcu.