PDA

Zobacz pełną wersję : Pobieralnia



mops
16-08-2006, 18:06
Mam pytanie czy wiecie może czy system DocMan będzie w najbliższym czasie rozwijany?

A może znacie jakieś lepsze alternatywy (oprócz Remositry)?

Dylek
16-08-2006, 19:42
JoomlaXplorer w najnowszej wersji - najgenialniejsza, bo najprostsza pobieralnia :)
A docman... hmmm.. a co mowia na stronie producenta?

mops
16-08-2006, 21:05
No widze co pisze na stronie producenta :) ale może ktoś ma jakieś przecieki czy coś dlatego pytam.

JoomlaXplorer - genialna, ale nie do każdych zastosowań ;)

galganka
09-09-2006, 10:27
JoomlaXplorer w najnowszej wersji - najgenialniejsza, bo najprostsza pobieralnia :)
A docman... hmmm.. a co mowia na stronie producenta?

Witam

Czytam ten wątek i nie rozumiem. Ponieważ poszukuję sposobu na obejście pewnego problemu z Docmanem, po przeczytaniu tego właśnie wątku, zainstalowałam sobie JoomlaXplorer i nie widzę absolutnie żadnego związku. Gdzie plikownia a gdzie wg mnie joomla'owski klient FTP, bo tylko tak mogę określić komponent JoomlaXplorer.
Dwa różne komponenty, które nie mają ze soba nic wspólnego, więc chciałabym zrozumieć porównanie, lub być może nie widzę innych walorów tego komponentu.

Pozdrawiam.
Gałganka

p.s.
Mój problem opisany jest tutaj (http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=4309)

Sova
14-09-2006, 01:08
A może znacie jakieś lepsze alternatywy (oprócz Remositry)?
Co do "lepszych alternatyw" - to w zasadzie pojęcie wzgędne czyli: Każdy komponent będzie miał tylu zwolenników co i przeciwników"
Hmm JosResource :)
Mosets Tree - płatny niestety