PDA

Zobacz pełną wersję : Stałe grafiki kategorii w newsach na głównej



adakus
14-03-2010, 22:43
Chciałbym żeby na stronie startowej w newsach wyświetlało mi grafiki podporządkowane danej kategorii. Czy wystarczy zrobić parę zmian w PA, czy potrzeba zainstalować jakiś dodatek?

zwiastun
14-03-2010, 23:08
Chciałbym... Czy wystarczy zrobić parę zmian w PA..
To spróbuj, a nie zadaj leniwych pytan! Bo sądzę, ze skoro pytasz o owych "parę zmian", to masz na te zmiany pomysł.

adakus
14-03-2010, 23:18
Rozumiem twoją ironię, jednakże nie spytałeś się czy już nie próbowałem (choć i ja nie napisałem)? A próbowałem i nie wiem czy czegoś nie pomijam.

zwiastun
14-03-2010, 23:22
A co niby próbowałeś? Bo "pleć pleciugo" to fajny sposób rozmowy, tylko komu potrzebny i po co?

adakus
14-03-2010, 23:41
Ehh, widać za proste pytania są za łatwe dla Ciebie, lubisz komplikować. Spytałem się tylko czy wystarczy wprowadzić zmiany na poziomie administracyjnym by wyświetlało grafiki, czy potrzebna do tego dodatku. A jeśli się pytam, to znaczy że mam z tym problem, a problemy bez czegoś nie próbowania, nie powstają. A stwierdzenie czy próbowałem, czy nie, nie rozwiąże mojego problemu.

Nie zamierzam tego ciągnąć w offtop, więc przejdę do sedna. Proszę o instrukcje, jeśli można i jak dodać grafiki na kategorii newsów, by wyświetlało je na startowej.

zwiastun
14-03-2010, 23:54
Jakie zmiany? Nie ma w ogóle takiej opcji w PA.
Więc dostajesz tak poważną odpowiedź, jak Twoje pytanie!
Instrukcje ? A do czego?
Nie będę Cię irytować udawaniem, ze nie wiem, co to news, ale to jest polskie forum, a nie angielskie, więc proszę mimo wszystko posługiwać się polskim słowami.
Nadal też nie wiadomo, o co pytasz. O jakie kategorie?

adakus
15-03-2010, 00:34
Widać muszę wszystko mówić dosłownie jak w podstawówce.
Chciałbym żeby w artykułach na stronie startowej, były wyświetlane grafiki jakie chciałbym przypisać do tych artykułów, osobno w każdej kategorii.

Co do newsa, nie ma takiego czegoś jak polskie forum czy strona, tak samo jak nie ma polskiego internetu. Sieć jest globalna, a my jako Polacy tylko piszemy i tłumaczymy na język ojczysty. Chcesz polskie forum, to załóż sieć lokalną, tylko dla zaściankowych "polaczków". A te docinki nacjonalistyczne zachowaj dla siebie, tym bardziej że samo forum nie jest w pełni spolszczone.

Jola
15-03-2010, 01:06
Witam,
zamiast powtarzać po raz setny - wystarczyło poszukać. Może to (http://forum.joomla.pl/showthread.php?33477-Sekcje-kategorie-obrazy-je-przedstawiajace-przy-wiadomosciach) się przyda. :)

Robster
15-03-2010, 11:26
adakus dlaczego nie mając pojęcia o sieciach pouczasz innych? Poczytaj troszkę o sieciach LAN, WAN, MAN i zrozumiesz, że jest POLSKIE forum i POLSKA strona, a my wszyscy jednocześnie jesteśmy w sieci LAN, MAN i WAN.