PDA

Zobacz pełną wersję : JComments zrobił zwykłe odnośniki :/



pllmorpheuss
15-03-2010, 08:18
Witam,

wgrałem sobie rozszerzenie JComments do Joomli i zauważyłem, że przycisk "Więcej" zmienił się na zwykły odnośnik (zwykły tekst zamiast przycisku). Czy można przywrócić wygląd przycisku dla "Więcej"? Dobrze by było, żeby "dodaj komentarz" także szło zrobić przyciskiem (chodzi mi, żeby i "Więcej" i "Dodaj komentarz" stały się takimi przyciskami jak definiowała templatka, a nie były podmieniane przez JComments :podstep: )


Z góry dzięki za pomoc.

Robster
15-03-2010, 11:35
Stało się tak ponieważ teraz za wyświetlanie tej części artykułu odpowiada komponent jcomments.
Jeśli chcesz zmienić przyciski na graficzny musisz nadpisać plik odpowiedzialny za wyświetlanie odnośników. Nie pamiętam gdzie ten plik się teraz dokładnie znajduje, ale było to chyba gdzieś w tpl/default katalogu tego komponentu.

EDIT:
Jeśli nie chcesz wstawiać grafiki, a tylko stworzyć prosty przycisk za pomocą css to wystarczy zmodyfikować klasy readmore-link i comment-link w pliku CSS, który znajduje się w katalogu który podałem wcześniej.

juzio5
14-08-2010, 23:31
albo:
rozszerzenia -> dodatki -> plugin "Content - JComments" - > zmiana ustawień (Readmore Style) na joomla

będzie przycisk więcej, ale link do komentarzy zostanie (chyba że szablon będzie uwzględniał style jcomments - nie sprawdzałem akurat tego)