PDA

Zobacz pełną wersję : Moja pierwsza stronka. www.hummerlimuzyny.yoyo.pl



tracer0012
16-03-2010, 02:45
Witam
Zapraszam do oceny stronki, jest to moja pierwsza stronka.

Wynajem Limuzyn, Hummer Limuzyny, Lincoln (http://www.hummerlimuzyny.yoyo.pl)

stasio
16-03-2010, 08:54
fajnie ekskluzywne limuzyny wynajmujecie a strona wygląda jakbyście wynajmowali polonezy z 87

Dylek
16-03-2010, 09:32
Coś mi się wydaje, że bardziej niż pokazać stronkę to kolega chce się wypromować słowami kluczowymi :)

A co do strony - albo o limuzynie Hummer, albo o pomocy drogowej - zdecyduj się. Chyba że ta limuzyna musi w asyście lawety na wszelki wypadek jeździć. Yoyo jest może i fajne, ale do zabawy - nie do stron, które mają przyprowadzić potencjalnych klientów.
Zlikwiduj długie adresy, dodaj favikonkę, zrób albo stronę o limuzynach - albo o firmie Szymik, porządki, literówki, popraw dojazd do firmy itp itd.

@stasio - niedługo Polonezy z 87 będą równie poszukiwane jak limuzyny :)

stasio
16-03-2010, 09:37
generalnie strona nie przemawia.... jet niechlujna

tracer0012
16-03-2010, 12:26
Wypromowac, nie nie, ;p jak widac odrazu strona jest robiona w joomla, i kazdy kto sie zajmuje troszke joomla widzi ze jest to prosty szablon troche zmieniony. i dlatego pisze na forum joomlowcow zebyscie mi doradzili jakie tematy mozna zglebic w tej dziedzinie,jakie bajery na takiej stronie dobrze by sie komponowaly ze sobą, w ogole zeby lepiej taka stronka dzialała, w ogole chcialbym kiedys zrobic zeby np na pierwszej strone np otwierał sie jakiś flash i z kazdej strony wyjezdazly rozne limuzyny, albo żeby galeria zdjęc była w takich małych oknach, i jak sie kliknie na nie to pojawia sie wieksze zdjecie. Temat chce zglebiac dla wlasnej satysfakcji.

Dylek co do długich adresów, to juz w panelu konfiguracyjnym ustawilem na proste adresy, ale po zapisaniu zmiany nie chce mi otwierac zadnych podstron, laduje sie tylko strona glowna, a podstrony wyswietlaja " blad 404 Plik lub strona, której poszukujesz nie istnieje." jeszcze nie zglebilem tego tematu na forum, moze gdzies jets opisay co z tym zrobic, ale jak ktos moze by chcial sie pospieszyc to zapraszam od pomocy.

Pozdrawiam.

stasio
16-03-2010, 12:37
a możne zleć komuś zrobienie strony i będziesz miął co chcesz.... bo lepiej zapłacić z 5tyś za stronkę i zarobić dzięki niej 50tyś niż pokazywać słabą i tracić klientów....

tracer0012
16-03-2010, 12:48
Absolutnie sie z toba nie zgadzam, zarobki zarobkami, ja robie stronke z przyjemnoscia, i chce sie dowiadywac coraz wiecej na ten temat, a nie jestem osoba ktora woli zaplacic zeby miała dobrze zrobione, wole sam sobie zrobic strone i miec z tego przyjemnośc. Temat w ogole tworzenia stron lizłem dopiero niespełna miesac temu, takze sadze ze i tak to jest dobry wynik, jak na poczatkujacego, i dlatego dodaje stronke do oceny ;) regularnie bede ja usprawniał z czasem ;) krytyczne komentarze tez sa potrzebne, bo z nich sie dowiaduje jak najwiecej, i motywuje mnie to do dalszej nauki, a nie tylko zostania na prostym szablonie i t d ... Oceniajcie, krytykujcie, ale generalnie strone techniczna, nie zawartosc, i zdjecia i t d ;p .... techniczna strona rzecz jasna.

Jdwind
16-03-2010, 12:50
U mnie zatrzymała się na "Trwa ładowanie strony" i kilkakrotnym, samoistnych odświeżeniu. Nic więcej nie zobaczyłem...

stasio
16-03-2010, 12:59
dużo nie straciłeś ;)

stasio
16-03-2010, 13:00
pewnie ze możesz sam projektować jak robisz to dla samego siebie, ale jelsi to ma reprezentowac twoją firmę to bedzie reprezentowało firmę która miesiąc temu liznęła temat

tracer0012
16-03-2010, 13:09
hmm ... co do odświezania to wina yoyo.pl ? :/ czy gdzies ja zawinilem z optymalizowaniem mojej strony ?

mozliwe ze takie odsiweżanie strony jest spowodowane aktualnym indeksowaniem strony ? Niedawno wzocilem mape witryny i czy to moze powodowac takie lagi moejj stronki ze google analizuje ja ?

nikszal
16-03-2010, 14:03
Nie widziałem jeszcze wizytówki poważnej (w domyśle) firmy, hostującej na badziewiarskim, darmowym serwerze. Kiepska wizytówka.

Te małe banery, odważę się użyć określenia - ******ą sprawę.
Widoczne są pozycje modułów user1, 2 i 3.