PDA

Zobacz pełną wersję : moduł nie chce zniknąć



konradio
16-03-2010, 16:01
Witam i proszę o pomoc.
Na mojej witrynie (www.lwowianka.pl (http://www.lwowianka.pl)) na startowej stronie mam kilka modułów i przegląd artykułów. Na tym przeglądem moduł mod_banner wyświetlający reklamę. Jest on przypisany do pozycji Start (home) w main menu i pozycji breadcrumb w szablonie strony. Czyli wyświetla mi się na startowej, w tym konkretnym miejscu, a kiedy klikam na inne linki w main menu już go nie widać - niby wszystko jest ok. Ale niestety wyświetla mi się także kiedy klikam na "czytaj więcej" pod artykułem, a tego już nie chce. Rozumiem przegląd artykułów jest przypisany do pozycji Start; ale pełna treść, jednego konkretnego artykułu to już nie jest strona startowa...

Co najśmieszniejsze: nie miałem tego problemu przed aktualizacją z 1.5.12 do 1.5.15 i nawet teraz czasami zdarza się że wspomniany moduł nie pojawia się nad rozwiniętym artykułem. Czyli na pewno jakoś da się uzyskać taki efekt jaki chce: żeby moduł mod_banner znikał po kliknięciu na "więcej".

Jeśli ktoś mógłby dać jakąś radę albo wskazówkę,to byłbym wdzięczny :)
Pozdr!

nikszal
16-03-2010, 16:11
Ale niestety wyświetla mi się także kiedy klikam na "czytaj więcej" pod artykułem, a tego już nie chce. Na pewno? Zacznij od wyczyszczenia cache przegladarki, a później wyczyść cache Joomla. U mnie po kliknieciu na 'wiecej' znika ten baner.

konradio
16-03-2010, 18:15
Hehe :) na to już wpadłem - Nikszal kliknij jeszcze raz ten sam "czytaj więcej" i spójrz co się pokaże...

nikszal
16-03-2010, 18:23
Banera nie ma, ale w rozwinięciu artykułu jest zupełnie co innego niż być powinno.

konradio
16-03-2010, 19:04
u mnie banner jest :( za to reszta bez zmian...

konradio
06-04-2010, 12:57
Ponawiam prośbę o pomoc :(