PDA

Zobacz pełną wersję : Kalendarz zdarzeń dla zalogowanych użytkowników



orygano
16-03-2010, 20:01
Czy jest taka możliwość w Joomla.

A mianowicie chce żeby był kalendarz dla pracowników, którzy będą wpisywać sobie w nim informacje odnoście spotkań.
I tak żeby oni mieli do tego kalendarza dostęp i jeden np. Admin i żeby nie mogli tego kasować, tylko jak np. nie odbędzie się spotkanie to zostanie info że takie coś miało miejsce w danym dniu.

Każdy z pracowników taki kalendarz będzie posiadał.

Potem jak będą na stronie kalendarze uzytkowników to jak się zaloguje to widzi tylko swój kalendarz.


Z góry THX za pomoc

artsound
19-05-2010, 16:31
Również poszukuję czegoś takiego, żeby kalendarz był personalizowany. Będę tam emitował terminy przypominające każdemu użytkownikowi o jego zadaniach do wykonania, chcę, zeby tylko dany uzytkownik widział swoje rzeczy do zrobienia, a nie wszyscy wszystko. Musi być zachowane 100% prywatności, bo chodzi o sprawy klientów firmowych.

Pomóżcie, bo nic do tej pory nie znalazłem

PeFik
19-05-2010, 19:36
Może Project Fork (Management Solution) - joomlapraise.com - spolszczenie tez jest na forum

artsound
19-05-2010, 22:48
Szanowny kolego PeFik WIELKIE WIELKIE DZIĘKI!!!!

Szukałem zwykłego kalendarza, który wyświetlał by tylko wydarzenia dla konkretnego uzytkownika, a Ty dałeś mi całego managera.
Raczkuję w Joomla, więc niesamowicie mi pomogłeś, nie wiedziałem, ze można taki moduł dorwać za darmo.

Moja strona jest oparta o treść ogólnodostępną oraz część tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Potrzebowałem organizera, zeby moi klienci wchodząc na stronę, logując się na swoim koncie mieli dokładnie wypisane co zrobić, kiedy, jakich terminów pilnować, kiedy płacić itd., oraz żeby nie mieli dostępu do informacji innych uzytkowników (np.cen usług)
Dzięki tej aplikacji mogę tworzyć ich własny organizer z przypomnieniami, notatki dla nich - słowem pełna organizacja i komunikacja.

Jeżeli ktoś tworzy serwis personalizowany i potrzebuje czegoś takiego jak ja potrzebowałem - polecam ProjectFork !!!