PDA

Zobacz pełną wersję : Dodawanie plików do artykułów



mike_whiskey
16-03-2010, 21:11
Witam,



Googlam od kilku dni...


Chcę dodawać link do artykułu w formacie:

(najlepiej ikonka typu pliku) [nazwa pliku] (rozmiar).

Najlepiej by było gdyby w artykule na dole czy górze była ikonka "załącz plik do artykułu".

Po kliknięciu na link rozpoczyna się pobieranie. Nie chcę żeby:
- po kliknięciu przechodziło się do folderu pobierania
- wyświetlały się inne dane typu data, autor itp.
- wyświetlały się jakiekolwiek inne ikony - tak jak w DOCmanie na górze.

Przejrzałem już kilka programów: DOCman, Attachment i coś jeszcze... Nie wierzę, że nie można tego zrobić w jakiś prosty, estetyczny sposób.


Bardzo będę wdzięczny za pomoc.



Pozdrawiam,
Michał

danieladrianka
16-03-2010, 21:30
Słabo goglasz ;) poczytaj tutaj -> blog.elimu.pl (http://blog.elimu.pl/?p=201#more-201)

zwiastun
16-03-2010, 21:53
Goglarka jest dobra na wszystko. Działa mniej więcej tak: z miasta X w śląskim dzwonię do USA, żeby mi podali jak dojść z ulicy Pajaca na ulicę Pacana. Na joomla.pl pisano o dodatku, w bibliotece jest opis. Na forum w innym wątku ktoś już dziś odpowiadał na to samo pytanie.

mike_whiskey
16-03-2010, 22:00
Zwiastun, podziel się łaskawie :)

mike_whiskey
16-03-2010, 22:58
Próbuję zainstalować JCE. Komponent zainstalowałem aczkolwiek przeglądając panel nie widzę żadnych nowych funkcjonalności...

Próbuję też zainstalować File Manager i niestety wyświetla się błąd: "Plugin Install: No plugin file specified".

Dlaczego? I co mam zrobić?

zwiastun
16-03-2010, 23:39
Ja się już dawno podzieliłem. rzecz w tym, że Tobie trudno poszukać. Jest na stronie głównej w bibliotece.
JCE - komponent jest potrzebny do obsługi dodatku - głównym elementem jest dodatek. File Manager jest płatnym rozszerzeniem, o ile mi wiadomo.