PDA

Zobacz pełną wersję : problem z zaladowaniem strony



omen1989
17-03-2010, 07:42
Strony do wczoraj działały bezproblemowo. Teraz obojetnie czy probuje zalogowac sie na zaplecze czy wejsc na strone frontową załadowanie jest nie możliwe. linki:
www.przewodnicy-burzenin.yoyo.pl
www.przewodnicy-warta.yoyo.pl
Uprzedzając niektóre wasze odpowiedzi- tak wiem yoyo to nie jest najlepszy wybór, ale pewne czynniki mnie do tego zmusiły. Nie wiem jak u was, ale u mnie wyświetla się jedynie napis "trwa ładowanie strony" i wygląda jakby strona chciała się co chwila odświeżyć. Używam joomli 1.5. Szablonu od rockettheme. Serwer jak wcześniej wspomniałem yoyo.pl . Nie wiem czy mogę się zalogować na ftp, bo nie mam w tej chwili takiej możliwości. Jeśli macie jakieś sugestie czy pomysły to byłbym wdzięczny.

omen1989
17-03-2010, 09:17
czy myslicie ze to moze byc wina serwerow?

Sova
17-03-2010, 10:12
sprawdz sobie plik index.php - "ktoś" Ci go podmienił - niestety w obu przypadkach... jak masz zrobioną "kopię zapasową" swoich plików na serwerze - nadpisz, wielce prawdopodobnie że "ktoś" Ci się włamał

omen1989
17-03-2010, 10:37
niestety nie mam kopii zapasowej plików;/ Zastanawiałem już nad tą opcją. Tylko jak to jest możliwe? Co mogę zrobić , żeby zapobiec temu w przyszłości? Mogę to naprawić w jakiś inny sposób niż nadpisanie indexu?

Sova
17-03-2010, 10:49
nadpisz plik index.php z paczki instalacyjnej

cóż - sprawa bezpieczeństwa to już zupełnie inna kwestia

omen1989
17-03-2010, 10:54
jest jakaś opcja, że to jednak wina serwerów? Gdy tylko będę w domu natychmiast nadpisze pliki. Mam nadzieje, że to pomoże. Dam znać, czy to rozwiąże problem. Dzieki wielkie za wskazówki.

Sova
17-03-2010, 11:04
<meta http-equiv="refresh" content="3">
Trwa ładowanie strony

tak wygląda Twój cały index....
to nie serwer

omen1989
17-03-2010, 11:28
mam tylko szczera nadzieje, ze reszta plikow jest na swoim miejscu;/

omen1989
17-03-2010, 16:03
mój index na serwerze jest ok;/ Nie mam pojęcia co może być z tym:(
podmiana indexów na serwerze nie przynosi żadnych efektów. Poza tym wszystkie indexy (zarowno ten w katalogu glownym jak i ten w templatce wygladaja ok).
Czy ktoś spotkał się z takim przypadkiem? Proszę o pomoc! Strona jest potrzebna niesamowicie