PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z wyłączeniem Logowania



zozio
17-03-2010, 10:50
Witam
Zaistalowałem na stronie http://zgredziol.pl/ Comunity builder 1.22. W tej chwili mam na stronie 2 miejsca do logowania: z Joomla i z CB.
Jak wyłączyć moduł Joomla tak by nie było go widać na stronie głównej??

ps// Próbowałem w modułach to odszukać ale nie mogę znaleźć modułu odpowiedzialnego za logowanie. Próbowałem też w globalnej konfiguracji serwisu opowyłanczać to wszystko ale niestety główna strona wciąż wyświetla mi 2 miejsca do logowania. (dodam, że panel admina jest w języku angielskim)

zwiastun
17-03-2010, 11:03
Moduł Login form (mod_login). Po co trzymasz panel w języku angielskim jeśli języka nie rozumiesz ?

zozio
17-03-2010, 12:20
Dziéki za odpowiedź. Gdzie napisałem, że nie rozumię angielskiego?? Dodałem tylko wzmiankę o tym gdyż myślałem, że jest to dość istotny fakt powiązany z moim problemem. Niestety nie potrafię znaleźć modułu Login gdy je przeglądam (patrz screen's):
2322
2323
więc nie bardzo wiem który moduł za to odpowiada jeśli mod_login nie wyświetla się w menu.
Jest jeden moduł login ale w zakładce Aministrator więc wydaje mi się, że odpowiada on za konta administratorów a nie użytkowników (może się mylę, ale nie chcę go wyłączyć bez wczesniejszego upewnienia się że będe mógł się zalogować po wyłączeniu jako Administrator).
Pozdrawiam

zwiastun
17-03-2010, 12:33
Fakt, nie napisałeś. Ale nie oczekuj, że ktoś się będzie snuł skomplikowane domysły, po co wspominasz, że panel jest w języku angielskim.
I z rozumieniem chyba nie jest, jak piszesz. Ja tam modułu logowania Joomla nie widzę. Za to widzę dwa z CB

zozio
17-03-2010, 13:30
W takim razie przepraszam za tę wzmianke. Na screenach widać 2 panele logowania ale to są te same pozycje na scrrenach.
Na stronie widać 2 panele do logowania:
2324
A chciałbym by widoczny był tylko ten CB. Czy jeśli wyłączę moduł logowania w "Module Manager" w zakładce "Administrator" to będę mógł się zalogować jako admin? Czy CB zastąpi w takim razie wbudowany moduł logowania Joomla?

zozio
17-03-2010, 13:54
Rozwiązałem problem. Kolega bez konsultacji ze mną zmienił nazwę modułu logowania, znalazłem go na szczęście i wyłączyłem.

Dziękuję za pomoc.