PDA

Zobacz pełną wersję : TYLKO DLA ZARABIAJĄCYCH NA SWOIM SERWISIE



Hiatus
18-03-2010, 15:00
Witajcie,
jestem nowy na forum ale nie nowy na świecie w sieci czy w Joomla!
Ten apel adresuję do wszystkich zawodowców żyjących z sieci, witryn, serwisów – tylko tych stojących na Joomla!
Do nikogo innego!
Jeśli zabłądziłeś tu przypadkiem i nie jesteś z tej grupy to idź poczytać coś pożytecznego.

Znacie koszty utrzymania domen, hostingu. Wiecie jak bardzo trzeba się zaprzedać, aby coś działało, pchało się w rankingu, było odwiedzane i pozwoliło zarobić na swoje utrzymanie, a potem na nas.
Wszyscy nie raz tu przychodziliśmy i nie raz dostaliśmy czasem tylko "jednowyrazową" podpowiedź ale ona pomogła pchnąć coś dalej, zrobić, uruchomić i nie ponosić kosztów zlecania komuś innemu. Nie wiadomo o co chodzi? Jak nie wiadomo to wiadomo - zróbmy zrzutkę dla www.joomla.pl na opłaty hostingowe i domenowe jak nie na ten, to na kolejny rok. Jak jest zapłacony kolejny to na 2012 – potem nie trzeba ma być koniec świata…
Oczywiście znajdzie się xxx którzy mnie tu będą chcieli ukrzyżować – mam to w …
Ja zarabiam w sieci i jestem za!
1) Hiatus zarabia – Kto może powiedzieć, że jest tak dobry, że zarabia na swoich stronach? Kto się dopisze pod
2) ? i pchnie przelew for Joomla.pl

stasio
18-03-2010, 15:17
no czas sie przyznać... może ktoś z US też czyta to forum :)
ja zarabiam na stronach ale co to jest te 12zł na rok jeśli rocznie wydaje na utrzymanie z 4tys zł....

Hiatus
18-03-2010, 15:40
Pewnie, nic na siłę :)
Klub tylko dla zawodowców :)

Hiatus
18-03-2010, 15:43
ponadto tylko dla zarabiających - Twoje 4000-12=3988 straty :)
Zapraszamy jak zarobisz :)

stasio
18-03-2010, 17:08
masz racje klub dla zawodowców... ja z moim pedalskim charakterem zagubionego Yorka w mrocznych konarach współczesnego świat sieci web, raczej sie odsunę do miejsca bardziej odpowiedniego, jak np szpital dla ludzi odmiennie myślących w sprawach rozdzielania galaretki wśród głodujących w Maroko....
Pojawię sie jak zarobię.... na razie wole pozostać osobą nie afiszująca się zarobkami :)

Hiatus
18-03-2010, 17:20
Spoko stasio :) Pozostań gdzie i jak chcesz. To wolna sieć. Ale dzięki za reakcje.
W kwestii afiszowania - nie wypełniamy tu PITÓW, nie trzeba publikować skanów deklarowanego podatku za 2009 - nie deklarujemy wysokości kwoty tylko WOLĘ.
Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie.
Kto następny?
Coś z innej tonacji?
Galaretki i Maroko są mi obce.