PDA

Zobacz pełną wersję : Panel logowania - edycja pokazywania...



Pitros
19-03-2010, 15:39
Witam.

Próbuję stworzyć stronę na Joomli i gdy zająłem się panelami, doszedłem do panelu logowania.
Irytuje mnie to iż nie chcę by po zalogowaniu ten panel się wyświetlał. Szukałem, przeglądałem tematy ale nie znalazłem odpowiedzi. Próbowałem mojelogin, ale dalej zostaje pusty panel. Dziwi mnie że nikt o tym nie pomyślał...

Jeśli się tego nie da zrobić to czy mógłby ktoś podać linki albo jakiś kod, jak zrobić by w panelu z logowaniem wyświetlić menu z linkami (takie co robimy w zapleczu)? Te linki by wystarczyły i dodałbym je nad przyciskiem wyloguj w panelu logowania :) (Linki normalnie przez html pewnie różniły by się od innych, z normalnego menu)

big_krzysiek
19-03-2010, 19:43
strasznie zagmatwanie opisales problem...

jesli chodzi ci o to, zeby po zalogowaniu od frontu byly niewidoczne linki menu uzytkownika, to powylaczaj poszczegolne pozycje menu..., lub cale menu

Pitros
20-03-2010, 13:07
Jak się zalogujemy to ten panel logowania jest, z przyciskiem wyloguj i napisem witaj [nazwa użytkownika]. Chciałbym żeby ten panel całkowicie zniknął po zalogowaniu.

Jeśli było by to nie możliwe, w co wątpię, proszę o jakiś link/kod który wyświetli mi w tym panelu logowania nad przyciskiem wyloguj linki z menu użytkownika. (wiem gdzie wpakować ale nie wiem czy da się to zrobić)

alex51
20-03-2010, 13:18
Możesz dodać logowanie do osobnej pozycji w menu i tylko w tym miejscu przypisać zalogowanie i wylogowanie się. Jednocześnie należałoby odpublikować standardowy moduł mod_login, aby nie był on widoczny.

Pitros
20-03-2010, 14:34
Wolałbym by zamiast linków co alex51 proponowałeś były okienka do wpisywania... Chciałbym by wszystko wyglądało tak jak w Php-Fusion albo Extreme-Fusion.

A może wie ktoś jak dodać/złączyć mod_mainmenu do/z mod_login ? To by na początek wystarczyło.

alex51
20-03-2010, 15:14
Nie wiem, czy zdążyłeś sprawdzić to, co zaproponowałem,ale w tej opcji pozycja menu kieruje do tradycyjnego okna logowania się z typowymi okienkami do wpisywania danych dostępowych. Niestety nie znam php - fusion, więc nie mogę powiedzieć, czy moja propozycja jest do tego zbliżona. Jednak umożliwia ona to, że nie ma stale widocznego okna modułu logowania i sądziłem, ze na tym Ci właśnie zależy. Widać nie do końca pojąłem Twoje intencje.

Pitros
21-03-2010, 12:33
alex51 dzięki za próby pomocy, lecz nie dokładnie o to mi chodzi. Chcę by panel logowania (taki co jest w lewej/prawej kolumnie), po zalogowaniu zniknął, albo zamienił się na panel z linkami.

marker
08-04-2010, 20:33
W pliku .php modułu wykasuj instrukcje wyświetlania po zalogowaniu (po zalogowaniu moduł ten nie będzie wyświetlał żadnych informacji). W pozycji w której wyświetlasz moduł logowania opublikuj dostępny tylko dla zarejestrowanych dodatkowy moduł z linkami np. menu. Powinno zadziałać.

Pitros
08-04-2010, 21:35
marker, dzięki za odpowiedź lecz już trochę nie aktualne :) Aczkolwiek przyda się do edycji tego z Comunnity Builder.