PDA

Zobacz pełną wersję : Projektant pozycji menu



Adam Mencel
21-03-2010, 22:57
Witam,

Od dnia dzisiejszego mam problem z dodawaniem nowych pozycji do menu. A mianowicie wybieram powiedzmy np. ccboard klikam i w miejscu Typ pozycji menu , nie wyświetla mi się żadna informacja o tym że z pozycja w menu jest powiązany jakikolwiek komponent etc. Zaktualizowałem joomle z 1.5.14 do 1.5.15 i nic to nie dało. Czy ktoś miał podobny problem ?

Adam Mencel
22-03-2010, 16:21
Nie miał nikt podobnego problemu ?

Adam Mencel
23-03-2010, 16:48
Żeby było śmieszniej teraz to już nawet nie potrafię zmienić języka witryny. Domyślny jest angielski a wyświetla się polski.

Robster
23-03-2010, 16:57
Najwidoczniej nikt nie miał takiego problemu (lub też go nie rozwiązał). Jeśli masz taką możliwość to proponuję zainstalować "świeżą" Joomla!
Jest to tylko sugestia, a nie fachowa wypowiedź. Po prostu sam bym tak zrobił na Twoim miejscu.

Adam Mencel
23-03-2010, 17:08
Miałem możliwość i zainstalowałem, na świeżej kopi było to samo. Więc to problem z serwerem home.pl. Zgłaszałem problem wczoraj ale nikt mi jeszcze nie odpowiedział.

PS. zadzwoniłem na obsługę techniczną home.pl a oni skierowali mnie na fora dyskusyjne Joomli :| Problem nie leży po ich stronie.

Robster
23-03-2010, 17:37
A czy przy tej instalacji wyczyściłeś też bazę danych? Może nie dograłeś do końca jakiegoś pliku lub cuś?
Przypomnij sobie czy czegoś nie zmieniałeś przed wystąpieniem błędu, może to jakaś pierdoła którą pominąłeś.

Adam Mencel
23-03-2010, 17:39
Próbowałem nawet na kopi z z bazą przykładową i cały czas mam ten sam problem. Natomiast na serwerze domowym wszystko gra.

Robster
23-03-2010, 18:07
Więc ja w tym temacie nie pomogę, moja wiedza jest zbyt mała.
Duża ilość osób ma swoje strony na home.pl i wszystko działa u nich jak trzeba, ale z drugiej strony dziwne, że na darmowym serwerze ta sama strona działa w porządku.

Adam Mencel
23-03-2010, 22:44
Znalazłem rozwiązanie owego problemu. Naprawdę czuję się zaskoczony, problem nie leżał po stronie ani serwera czy też Joomli lecz po stronie mojego komputera ... Na to wygląda że coś się pochrzaniło z systemem, przeglądarkami, może moim połączeniem, nie wiem co do końca się stało ale po linuxem wszystko hula jak należy :|. Przepraszam za sianie małego zamętu. Pozdrawiam Adam