PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz zgłoszenia z edycją. Zapłacę za pomoc.



saracoratello
22-03-2010, 06:46
Witam

Poszukuje komponentu dzieki któremu stworze formularz zgłaszania z możliwością zapisania, edycji i w ostatecznosci wyslania zgloszenia, wszystkie zgloszenia będzie można podejrzec na liscie i wyedytowac wybrane.

Używałam fabrikar i coś nieco wyszlo tylko troche gorzej z tym zapisywaniem oraz listowaniem dodanych. Nie wiem co zrobic bo ktorys komponent z kolei juz męcze a sprawa jest dla mnie baaaardzo pilna. Jestem w stanie zaplacic za pomoc!!

Jeśli znacie jakis platny komponent do tego również jestem zainteresowana. A może ktos wie jak zrobic takie cos na fabrikar ?

Użytkownik żeby dodac zgłoszenie musi się zalogowac, samo zgloszenie jest multistronicowym formularzem ktory mozna zapisac nie wypelniajac calego np i po zapisaniu formularz pokazuje sie na liscie jego formularzy, kiedy chce moze je edytowac i zapisac znowu badz wyslac.

W formularzu będzie ciutka jscriptu ale to banalne (jesli wybrales z drop down opcje inne to pokazuje sie pole input na wpisanie nazwy inne).

Sprawa jest pilna dlatego proszę o pomoc PILNIE

Może znacie jakis dodatek do CB ktory jest w stanie to zrobic ?

saracoratello
22-03-2010, 13:56
Zainteresowanych proszę o kontakt GG:7981580 skype saracoratello1, badz mail contact@sarakozinska.com

Czas mnie nagli ponieważ sama probowałam coś z tym zrobic jednak nie widzę rozwiązania.