PDA

Zobacz pełną wersję : sh404sef problem z ogłoszeniami w sobi2



czarny_85
22-03-2010, 17:05
Po wgraniu komponentu sh404sef zaczął się problem.Gdy dodaje w sobi2 nowe ogłoszenie o tytule jaki już jest,to nie wyświetla nowego tylko to stare o takim samym tytule.Jest to wielki problem ponieważ prowadzę serwis o pracy i tyluty oczywiście się powtarzają.Macie jakieś pomysły?

czarny_85
23-03-2010, 09:41
Po zrobieniu sh404sef na disable z ogłoszeniami już wszystko ok. Tylko nie mam oczywiście już przyjaznych url, oraz w metadanych jest nieporządek przez ten sobi2. Nie znacie jakiegoś innego komponentu do seo abym mógł sobie zrobić przyjazne url oraz ustawić metadane. I zeby się nie gryzł z sobi2.

Znalazłem nowy plugin sobisef, on pomogł mi z przyjaznymi url.Lecz pozostaje tylko jeszcze jeden problem, widziałem juz taki problem na forum lecz nie rozwiazany! W metadanych wyswietla sie tytuł z sobi2. Jak zrobić aby w metadanych wyswietlaly sie dane z joomli?

neo_fox
25-03-2010, 20:05
Zainstaluj SobiSEF.

czarny_85
25-03-2010, 23:39
Już próbowałem, ten sam problem. Po wielu dniach prób uznaję iż sobi2 nie nadaję się do optymalizacji pod takim kątem jak ja chce. Spełnia swoje założenia w katalogowaniu lecz w ogłoszeniach gdzie tytuły się powtarzają kompletnie nie daje sobie rady. I te treści w metadanych z sobi2 których nie idzie usunąć!