PDA

Zobacz pełną wersję : Reklamy z TradeDoubler



SlayerHW
22-03-2010, 18:16
Witam mam problem z dodaniem reklam z TradeDoubler
kiedy dodaje reklame i w kod reklamy wstawiam kod podany w TradeDoubler reklama nigdzie mi się nie wyświetla
Próbowałem też dodać to jako moduł z własnym kodem HTML ale i tutaj reklama nie wyświetla się ten sam kod na innych stronach nie opartych na Joomla działa normalnie i wyświetla reklamy.
Wie może ktoś czemu te reklamy nie działają w Joomla?
Przykładowy kod z TradeDoubler


<script type="text/javascript">
var uri = 'http://imppl.tradedoubler.com/imp?type(js)pool(384356)a(1793944)' + new String (Math.random()).substring (2, 11);
document.write('<sc'+'ript type="text/javascript" src="'+uri+'" charset="ISO-8859-1"></sc'+'ript>');
</script>

pyziak
23-03-2010, 10:45
wyświetla się bez problemu podany przez Ciebie kod, wyłącz edytor wklej kod zapisz i włącz edytor

SlayerHW
24-03-2010, 16:57
no właśnie problem polega na tym ze w jaki bym sposób nie wstawiał tego kodu czy w edytorze HTML czy zwykłym czy w komponencie reklam nawet w module z własnym kodem HTML to nigdzie mi się to nie wyswietla sam kod działa bo ja zrobię sobie na komputerze plik html z tym kodem to wyswietla się wszystko jak należy ale jak wstawi to ten kod gdziekolwiek w Joomla to nie wyświetla mi tej reklamy

stasio
24-03-2010, 17:15
weż se w bazie sql zrób zapytanie i wklej tam kod - podziała....

pyziak
24-03-2010, 18:03
podziała i : w module własnym, ALE nie przez edytor, tylko z wyłączonym edytorem !!! , działa sprawdzałem

stasio
24-03-2010, 18:15
u mnie tez działa z wyłączonym edytorem , ale jak komuś nie chce działa podaje drogę na skróty :)

SlayerHW
24-03-2010, 21:51
no tak tylko że u mnie ani z wyłączonym edytorem ani z pod sql nie działa nawet jak wstawiłem to do kodu templatki i tak się nie wyświetla :/

stasio
24-03-2010, 22:29
a powiedz mi jak pod sqlem to zrobiłeś?

trzepiz
24-03-2010, 22:36
@stasio, nie pyta się o to o czym samemu się mówiło ...

podaj "zapytanie" jakiego trzeba użyć i niech kolega sprawdzi .. bo zaczniecie gadać i gadać a nic z tego nie przyjdzie ... >

stasio
24-03-2010, 22:39
tez mam u nich reklamy i powiem szczerze ze to nie jest warte zachodu, lepiej sie na Googlach wychodzi niz na nich... chyba ze nie trafiam z wyborem reklam ;/ poza tym sie muli ciągle ten system i ma masę błędów przy generowaniu reklam :| a on sie zamartwia ze mu sie wkleić nie chcą albo do dupy serwer albo serwisant ot co....

TomaszBr
26-03-2010, 17:31
Uwaga offtop...
Ja się dołączam do oceny wystawionej przez przedmówcę w sprawie zachodu. Znaczy nie warto. Robiłem nawet wredne sprawdzenia czy kliknięta reklama odzwierciedli się przychodem na serwerze. Słabo z tym...