PDA

Zobacz pełną wersję : Błędy w funkcjonowaniu PA



kabeks
22-03-2010, 18:46
Zaktualizowałem dziś stronę mojego klienta z 1.5.7 do 1.5.15.

Cała sprawa wzięła się stąd, że nagle nie miał on dostępu do poziomego menu w PA (wyświetlało się jako tekst, bez żadnej akcji). Wiec zamiast nadpisywać pliki w PA, to po prostu zainstalowałem najnowszą wersję. Problem się rozwiązał, ale pojawiły się inne:

1) Nie mogę wczytać grafiki do artykułów. Przycisk "Grafika" nie reaguje na jakiekolwiek akcje (nie pomaga włączenie/wyłączenie flash uploadera, zmiana atrybutów images/stories na 707, ani ustawienie w parametrach artykułów opcji filtrowania).

2) Coś się posypało z układem w PA, jak wchodzę w konfigurację, to nie mogę wejść w poszczgólne elementy (witryna/system/serwer występują tylko jako tekst), treść wszystkich 3 zakładek mam w jednym oknie.

3) Wchodząc np w informacje o systemie też wszystkie zakładki wyświetla mi na jednej stronie w jednej kolumnie. Pozostale są nieaktywne na jakiekolwiek akcje (występują jako tekst).

Dodatkowo zobaczyłem jeszcze, że włączając preferencje artykułów nie wyświetlają sie one tak jak zawsze we flashowym okienku, ale jako oddzielna strona, a po zapisaniu zmian nie zamyka się. Wyjść z niego można tylko poprzez wpisanie od nowa adresu strony w pasku przeglądarki.

Macie może jakieś propozycje co to może być? Strona stoi od półtora roku na tym samym serwerze, więc wątpię, żeby były to np zmienione prawa do katalogów...

Strona stoi na Light Hosting http://www.lh.pl/ PHP wg informacji z PA to 4.4.9

Dzięki za pomoc!

kabeks
23-03-2010, 12:52
Widzę że już trochę osób przegladało mój post, ale nikt się nie wypowiedział... Jeśli nie wiecie co dokładnie może być przyczyną błędu, to może chociaż podpowiecie, co mogę sprawdzić? Bo sprawa dla mnie jest bardzo istotna i zależy mi na czasie, a nie mam pomysłu jak się do tego zabrać ;/