PDA

Zobacz pełną wersję : VIDEO w treści artykułu



DaReK_tHe_CrOw
24-03-2010, 16:29
Chciałbym umieścić video na stronie (dokładnie w treści artykułu), wiem jak to zrobić z filmami z youtube i innnych podobnych serwisów. Mam natomiast kilka filmów na serwerze i też chciałbym je umieścić też tam umieścić. Próbuje Allvideo, ale niestety nie działa, mimo ze katalog mam ustawiony i pozostałe opcje też:/ Może ktoś poradzi jak to rozwiązać albo poleci inny ciekawy dodatek.

Plastek73
24-03-2010, 17:46
Nie wiem, jak działa z linkowaniem z innych serwerów, ale u mnie AllVideo sprawdza się dobrze. Tylko na początku miałem z nim problem, bo wpisywałem mu pełną nazwę pliku z rozszerzeniem i wtedy się gubił. Może w tym tkwi problem?

KahrloS
07-06-2010, 16:05
kolego Plastek73 - a podpowiedz w jaki sposób wstawiałeś te wideo - korzystam z joomli ale nie wynalazłem nigdzie pola wstaw multimedia bądź element flash :( wiem że do tego AllVideos używa się znaczników - możesz podpowiedzieć jakich dla plików .avi i .flv ??

zwiastun
07-06-2010, 22:29
1. Przycisk Media w TinyMCE i wklejenie kodu pobranego z witryny udostępniającej film. Żadna filozofia.
2. All video - instrukcja w polskim pakiecie instalacyjnym po polsku

KahrloS
08-06-2010, 13:04
heh poradziłem sobie bez pomocy admina - temat do zamknięcia jeśli o mnie chodzi :)

GOGOKOM
08-06-2010, 14:31
@KahrloS zadajesz pytanie po to aby uzyskać odpowiedz, sam dochodzisz do rozwiązania ale już wiedzą się nie podzielisz wybacz ale wysiliłeś się tylko na:

heh poradziłem sobie bez pomocy admina - temat do zamknięcia jeśli o mnie chodzi :)

Pytanie dla niektórych proste ale skoro je zadałeś to może ktoś inny również je zada i zacznie kolejny temat i tak w kółko a reszta czyta czyta i marnuje czas zamiast skupić się na postach które naprawdę wymagają uwagi.
Pozdrawiam i jak pytasz, a sam sobie poradzisz to napisz jak - inni skorzystają.

KahrloS
08-06-2010, 14:45
hymmm coż by tu na swoje usprawiedliwienie napisać... temat zalożyłem na gorąco - bez przeszukania forum i przeczytania manuala od AllVideo plugina

rozwiązanie okazało się banalne - co wyżej zauważył już kolega zwiastun - wystarczyło zapoznanie się z dokumentacją AllVideos i wszystko stało się jasne jak słońce :)

dla tych co szukaja i znależć nie mogą - tagi AllVideo zaczerpnięte ze strony projektu:

http://twojastronawww.com/_pliki/allvideo_tagi.PNG (http://www.joomlaworks.gr/content/view/35/41/)