PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart Karta produktu wyłącznie flypage.tpl.php



muhad
26-03-2010, 00:03
Witam,

Próbuję dopieścić swój sklepik i mam problem bo konfiguracja Witryny w punkcie Karta produktu nie daje efektu. Dopisałem sobie ręcznie w templatkach ich nazwy (by widzieć który plik wczytuje) i co bym nie ustawił w konfiguracji wczytuje wyłącznie flypage.tpl.php
Co jest grane?

Joomla 1.5.15pl
VM 1.1.4
Serwer nazwa.pl

Jac
27-03-2010, 13:41
Zajrzyj w Produkty/Lista kategorii, a następnie wyedytuj każdą kategorię i zobacz jakie szablony masz ustawione dla poszczególnych kategorii.

muhad
27-03-2010, 22:01
Szacuneczek. Tak to jest być początkującym. Dzięki.

muhad
29-03-2010, 18:27
Piszę bo może komuś się przyda...

Dawno, dawno temu (5min temu) miałem napisać:

Więc teraz kolejna kłoda pod nogi.
Rzecz podobna z kategoriami. Przestawiłem w głównej konfiguracji - nic to nie daje. Przestawiłem w kategoriach nadrzędnych, podrzędnych i nic.
W końcu oznaczyłem pliki tekstem by ewentualnie przyedytować do swoich potrzeb browse_cośtam i...
Okazało się że widok kategorii nie jest tworzony za pomocą żadnego z plików: components/com_virtuemart/themes/default/templates/browse/browse_1 _2 _3 _4 _5 _lite_pdf.php
Myślę... nie ten katalog, nie te pliki. Więc dołożyłem swój browse_69 ;) i... pokazał się jako dostępny w głównej konfiguracji, ale i katalogach produktów. Więc to te! Ale dlaczego ich zmiana nie dała niczego? Coś nie tak z: <? echo "browse_1<br />"; ?> (w przypadku produktów się sprawdziło)
Więc który plik tworzy widok kategorii?


A teraz:
Po przestawieniu w konfiguracji/Ustawienia szablonu/ Product List Style na Flat Product List -> VM nie korzysta z plików browse_cośtam

Dodatkowo polecam korzystać z trybu diagnostycznego VM (nie Joomli) do diagnozowania sklepu. Można zobaczyć pliki, z których tworzy witrynę.