PDA

Zobacz pełną wersję : Joomgallery, lista galerii użytkowników.



Boski90
27-03-2010, 14:07
Witam

Jestem w trakcie konfiguracji galerii na mojej stronie. Proszę, podajcie mi jakieś wskazówki bo mam problem i mętlik. Otóż w menu jest link "Galeria" prowadząca do joomgallery i tam jest link do panelu użytkownika, statystyki ilości zdjęć i kategorie. A chciałbym by było tak że jest ten panel użytkownika a pod nim są linki do galerii użytkowników i po wejściu do danego użytkownika są wyświetlane jego zdjęcia bez żadnych kategorii. Czyli jak ktoś się zarejestruje na stronie, automatycznie jest dodawany link w galerii do jego zdjęć które sobie tam doda za pomocą panelu użytkownika. Mam Joomle 1.5.15, Community Builder, JoomGallery, GalleryTab, Joomautocat. Czy te moduły wystarczą do skonfigurowania takiej galerii? Jeżeli tak to za co mam się najpierw zabierać, tyle opcji, głowa mała. Pozdrawiam.

zwiastun
27-03-2010, 17:11
Wybacz, ale ja też bym jako lamer chciał stać się ekspertem po jednej instalacji i zapisaniu się na forum. Niemożliwe.

Boski90
27-03-2010, 20:26
Udało mi się zrobić tak że lista wszystkich zarejestrowanych użytkowników, a w każdym profilu galeria. Tylko nie wiem jak to zrobić by każdy miał swoją osobistą galerię do której każdy się dostanie ale tylko z poziomu profilu użytkownika.

bialyikar
19-02-2011, 00:44
Chciał bym uzyskać podobny efekt jak Boski80, zainstalowałem więc dodatek JoomAutoCat, uruchomiłem go w Rozszerzenia>Dodatki, ale podczas dodawania nowych użytkowników do Joomla, nie tworzą mi się nowe kategorie w JoomGallery. Czy trzeba jeszcze jakoś skonfigurować ten dodatek? W JoomGallery nie znalazłem żadnych opcji dla tego dodatku.