PDA

Zobacz pełną wersję : Które pliki odpowiadają za górne menu admina?



prezes
19-08-2006, 15:38
Witam

Od kilku dni męczę się z próbą aktualizacji 1.0.9->1.0.10. Ciągle po nadpisaniu plików wyskakują mi białe strony (puste). Być może jest to związane z tym, że w nowej paczce z 1.0.10 część katalogów i plików ma /WielkieNazwy podczas, gdy wcześniej były tylko małe litery w nazwach katalogów i plików (więc małe zastąpiłem dużymi oraz na odwrót i nic nie działa:() Dodatkowo w panelu admina nie mam górnego menu po aktualizacji.
Proszę o pomoc: które konkretnie pliki za to odpowiadają?
Być może po tym jakoś dojdę, gdzie popełniam błąd aktualizacji (co dziwne, gdy nowe pliki nadpisuję starymi z 1.0.9 nadal mam puste strony).
Pozdrawiam

zwiastun
19-08-2006, 15:53
Być może jest to związane z tym, że w nowej paczce z 1.0.10 część katalogów i plików ma /WielkieNazwy podczas, gdy wcześniej były tylko małe litery w nazwach katalogów i plików

E tam. W tej mierze nic się nie zmieniało!
mod_fullmenu.php

prezes
19-08-2006, 16:04
Po rozpakowaniu paczki miałem np. php_Helvetica.php, a wcześniej było php_helvetica.php - czyli mam rozumieć, że zmienić na małe litery?
Dzięki za info.

zwiastun
19-08-2006, 20:13
Nie wiem, czy nie wyrażam się jasno. Pliki w paczce są takie, jakie mają byc! Najpierw ręczne poprawki a potem problemy...