PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł, dodatek do SEO



wiktor95
28-03-2010, 12:16
Witam !
Poszukuję jakiegoś dodatku, modułu bądź komponentu do SEO, aby wyrobić pozycje w google.

P.S
Chce dodać stronę do narzędzi Webmastera google, jak mogę to zrobić ze stroną joomla! ?

zwiastun
28-03-2010, 12:35
Tak samo, jak każdą inną stronę. Poczytaj o tym w materiałach Google dla webmajstrów.
A zanim posłużysz się jakimś komponentem do "SEO" dobrze byłoby wiedzieć, co to takiego i co Joomla w tej mierze oferuje.

piotr76ty
23-11-2011, 13:16
czesto mam wrazenie ze brakuje info na temat dodatkow i pluginow seo wraz z wyjasnieniem analiza i typowaniem najlepszych czesto platnych ale co to za roznica czy free czy platny?

PeFik
23-11-2011, 14:07
czesto mam wrazenie ze brakuje info na temat dodatkow i pluginow seo
Nie za bardzo wiem co masz na myśli, opisy tego typu rozszerzeń są na JED oraz na stronach ich producentów.

Analizy i typowanie = czas + wiedza, a jak sam wiesz tego typu opracowania są robione na ogół tylko na potrzeby: magazynów branżowych oraz książek, za które to autorzy otrzymują wynagrodzenie. Więc jeśli jestem gotów za takie coś zapłacić z pewnością znajdziesz chętnych do stworzenia takiego opracowania, jak rozumiem po polsku.
Ja na blogu ten temat poruszam sporadycznie, a to z tej prostej przyczyny, że uważam że dobra treść i znajomość wbudowanych narzędzi + ew. xmap do pewnego poziomu wystarcza.