PDA

Zobacz pełną wersję : mod_banner_popup



miraz_dwp
20-08-2006, 11:27
Fajna sprawa. Wyskakuje jak na wielkich portalach reklama :):) Chociaż w joomla problemem jest to, że w standardowym module banner ustala się na sztywno wielkość bannerków. A co jak się ma różne bannery ? Jak ktoś chce, to w załączniku przerobiony mod, zczytuje wielkość bannerka i wyskakuje okno.

Z tego co zauwazyłem należy go opublikować w prawej kolumnie, albo na końcu index.php załadować moduł np. user9 i tam go umieścić (aby nie wyświetlił się pod tekstem). Piszcie uwagi

acha jeszcze dodam, że moduł wyświetla opublikowane bannery ze standardowego moda...

brama
18-09-2006, 12:12
Cześc

Otóż mam problem z tym mod_banner_popup.

Problem dotyczy zamykania okienra reklamy w internet explorer 6.0 (pewnie i innych też).

W FF okienko jest zamykane całkowicie jednak w IE po naciśnięci zamknij zamyka tylko obramówkę a reszta pozostaje zamrożona na stronie.

adres strony:
Tarnowski Portal Reklamowy
http://www.33-100.pl

Proszę o jak najszybszy kontakt w tej sprawie.

Dziękuje,
Pozdrawiam

miraz_dwp
18-09-2006, 18:02
Przyznam, że dziwna sprawa. W czym jest wykonany ten banner? Korzystam ze wszystkich przeglądarek łącznie z ie i linuxowymi i nie mam problemu na swoich stronach, choć przyznaję bannery mam tylko w jpg lub gif. Spróbuj opublikować ten moduł w innym miejscu (np. dopisz w templatce na końcu strony ładownie modułu user9 i tam skieruj moda).

Strony, na których napewno chodzi to:
www.osir.tarnobrzeg.pl
www.tarnobrzeg.wsh-kielce.edu.pl

brama
19-09-2006, 00:00
Niestety to też nie pomogło, przeniosłem na user8 na sam dół strony ale to samo.

Baner wykonany jest w gif'ie więc problemu być nie powinno a jednak jest.

Nie mam pojęcia czym on jest spowodowany.