PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytan na temat joomgallery



Boski90
31-03-2010, 18:49
Witam ponownie.

Mam parę pytań na temat galerii Joomgallery na które nie znalazłem istotnych odpowiedzi.

Przy próbie dodania zdjęcia które waży więcej niż dopuszczalny limit wyskakuje informacja że maksymalna wielkość pliku wynosi ileś tam bajtów, jak zmienić by te ileś tam bajtów było pokazywane w kb albo w mb? Oczywiście w pliku językowym wiadomo zmienić "bajtach" na kb czy mb, ale gdzie ustawić format wyświetlania wielkości.

W galerii są kategorie użytkowników które są automatycznie tworzone przy zakładaniu konta. Nie wszyscy jednak zdjęcia wrzucają. Czy jest sposób jakiś by kategorie które są puste nie pokazywały się. Tylko dopiero gdy user doda zdjęcie to kategoria jego dopiero się pojawi w galerii?

W ustawieniach jest opcja wyróżnienia nowego zdjęcia. Gdy user doda zdjęcie to ikonka "new" pokazuje się przy kategorii i zdjęciu jakie zostało dodane. Jest jakaś modyfikacja tego by inny user gdy odwiedzi to zdjęcie, to dla niego ikonka "new" zniknie?

Boski90
03-04-2010, 21:25
Nikt nie wie?

zwiastun
03-04-2010, 21:54
Ani miesiąc, ani nawet tydzień nie minął od zadania pytania (zob., co na ten temat w regulaminie)
Brak odpowiedzi świadczy raczej o tym, że pytasz o oczywistości. Nie ma takich opcji.
A odpowiadanie, że przerobienie kodu PHP w takich i podobnych przypadkach dla programisty PHP to "pestka" powoduje co najwyżej nerwowe reakcje osób borykających się ze swoimi kompleksami.
Bo
a) programista raczej nie pyta - łatwo znajduje odpowiednie miejsce i poprawia
b) nieprogramista nie powinien tego w ogóle dotykać, bo się na tym nie zna.

Boski90
03-04-2010, 23:34
Czy nie można sie zapytać?
Po prostu myślałem, a raczej miałem nadzieje że ktoś takie coś robił, wiem doskonale że nie ma takich opcji w konfiguracji, ale byłem ciekaw czy ktoś modyfikował kod by takie opcje dodatkowe uzyskać. Po to jest to forum by sobie pomagać, no chyba że ja o czymś nie wiem.

zwiastun
04-04-2010, 01:09
Coś niezrozumiale napisałem?
Czy moje uwagi były wynikiem Twojego pytania, czy też Twojego nieregulaminowego zachowania?