PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja szablonu



mlodzibardo.info
31-03-2010, 18:11
Widzę ze tutaj się mówi o szablonach. Od razu proszę ze jeżeli się znajdzie temat to proszę admina o przeniesienie tam tego wątku:
Mam hosting w az.pl i program który tworzy serwis Joomala. Dzisiaj znalazłem fajny szablon podchodzący pod tematyczny serwis .Jednak nie potrafię zmienić szablonu w Az.pl na ten znaleziony. Tutaj są jeszcze dwa problemy. Chciałem zachować ponad 400 wpisów z dwóch lat które tworzyłem w starym szablonie no i totalnie nie potrafię zabrac sie za to bo nie wiem co i jak. Jestem laikiem.
Proszę o pomoc osobę która by mi pomogła to zmienić...

alex51
31-03-2010, 18:24
Nie ma znaczenia na jakim hostingu masz postawioną stronę. Istotne jest to, że jest ona oparta na Joomla i wszelkie zmiany szablonów dokonuje się od strony Zaplecza. Proponuję na początek zapoznać się z >>TYM PORADNIKIEM<< (http://wiki.joomla.pl/Nowicjusze) a w sprawie szablonów ewentualnie zerknąć >>TUTAJ<< (http://wiki.joomla.pl/Szablon).

mlodzibardo.info
31-03-2010, 18:50
Ja ogóle jestem laikiem w temacie Joomala. Kolego mi ją dwa lata temu zrobił temu i zainstalował. Dzisiaj On jest gdzie ś w swiecie. Podał Pan mi poradnik, nawet 10 razy jak przeczytam to i to nie bede umiał zmienic tego szablonu, druga sprawa ogrom pracy na póltorej etatu to jest wyczerpanie, Ja proszę osobę o to aby pomogła mi podmienić szablon.

alex51
31-03-2010, 18:56
Zacznijmy od tego czy masz możliwość zalogowania do Zaplecza? Jesli masz, to w tej instrukcji (http://wiki.joomla.pl/Jak_zainstalowa%C4%87_szablon%3F) jest bardzo przystepnie objaśniona procedura instalacji nowego szablonu. Gdyby były z tym również problemy to wypadałoby się umówić i pogadać o tym na GG.

Robster
31-03-2010, 18:57
W tym wypadku założyłeś temat w złym dziale. Tutaj prosi się o rady i wskazówki, natomiast w dziale ZLECENIA można komuś zlecić zrobienie czegoś za nas.
Jeśli zlecenie będzie dotyczyło samej instalacji szablonu, to przypuszczam że zgłosi się ktoś kto wykona to z dobrego serca.

mlodzibardo.info
31-03-2010, 19:02
Dziękuję za informacje...
Już szukam działu zlecenia. Dziękuję Tobie Robster i Panu Alex51

mlodzibardo.info
31-03-2010, 19:05
Zacznijmy od tego czy masz możliwość zalogowania do Zaplecza? Jesli masz, to w tej instrukcji (http://wiki.joomla.pl/Jak_zainstalowa%C4%87_szablon%3F) jest bardzo przystępnie objaśniona procedura instalacji nowego szablonu. Gdyby były z tym również problemy to wypadałoby się umówić i pogadać o tym na GG.
Tak mam Panie Alex możliwość zalogowania sie do Zaplecza, Panie Alex51 ja nie wiem nawet jak to działa w zapleczu:) Bardzo Pana proszę o pomoc mój gg 1187248. Będę Panu mocno zobowiązany i wdzięczny za okazana pomoc i dziękuję za wyrozumiałość. Proszę mnie nie skreslać ale ja naprawdę potrzebuje pomocy bardziej doświadczonego znawcy tematu.

alex51
31-03-2010, 19:09
Nie widzę problemu, żeby to zrobić za Ciebie jedynym kłopotem, przynajmniej dla mnie jest to, że właśnie o tej porzez zawsze konczę zabawę z internetem i komputerem a zaczynam ją o 6 rano. Jeśli Ci to nie koliduje, to podaj mi na PW albo na GG (3586156) konkretne informacje umożliwiające dostęp do Zaplecza i szczegóły co do planowanej zmiany szablonu.

mlodzibardo.info
03-04-2010, 06:51
Panie Alku
Pierwsze co mnie dzisiaj spotkało to uśmiech i radość. Dawno na mojej twarzy nie gościł uśmiech nie gościła radość a dzisiaj w Wielkiej Sobocie Pan sprawił mi ogromną niespodziankę .Nie wiem jak mogę Panu podziękować nie wiem co mogę uczynić aby móc choć w małym stopniu sie odwdzięczyć za pracę, czas i poświecenie przy odnowieniu serwisu mlodzibardo.info.pl
Już skierowałem podziękowanie choć uważam ze to naprawdę nie wiele za całe 48 godzin Pana Pracy.
Proszę jak Pan może dodać banery i reklamy na naszej stronie tych stron i tych działań które Pan realizuje w codzienności.
Osobiście dokonam wszelkich starań aby mógł Pan w sposób legalny móc prowadzić internetową szkolę nauki gry. Proszę dać mi tylko dwa lub trzy tygodnie
na uregulowanie formy stowarzyszenia i skierowanie pisma do Zaiksu
wszystko uczynię aby mógł pan być honorowym członkiem naszej społeczności nie tej internetowej a rzeczywistej i ludzkiej.
Jestem Panu ogromnie wdzięczny i dziękuję Panu serdecznie.

zwiastun
03-04-2010, 10:26
Jak miło!

Bazyl
03-04-2010, 10:49
Ja kliknąłem w gwiazdkę pod postem @mlodzibardo.info :)