PDA

Zobacz pełną wersję : historia logowania



forestce
01-04-2010, 11:31
witam
mam pytanie czy jest mozliwość sprawdzenia historii logowań wszystkich użytkowników z poziomu administratora. pozdrawiam

PeFik
01-04-2010, 13:27
Moim zdaniem domyślnie nie,
należało by napisać moduł dla admina który będzie takie rzeczy zapisywał.

Koszt : kilka stówek / u Joomla! programisty /

forestce
01-04-2010, 20:33
Problem jest taki.
Ktoś wszedł na zaplecze strony coś namieszał i nie iwem teraz jak naprawić. Strona głowna pokazuje się stary artykuł z ID 1, Nie wiem jak to odwrócić próbowałem wszystkich chyba możliwości sprawdzałem ftp domene artykuły menu i nic. Nawet menu po bokach nie pokazuje chociaż jest wszystko właczone. Taki psikus prima aprilis ktoś musiał zrobić. P

PeFik
02-04-2010, 08:59
hehehe, jeśli chcesz śledzić swoich userów to proponuje moduł Activity Log : http://www.cmsmarket.com/extensions-directory/administration/admin+extensions/activity+log

opis PL: http://blog.elimu.pl/?p=392

Jeśli nie masz karty kredytowej mogę kupić za Ciebie.

Co się tyczy namieszania .. cóż jeśli to jest zlecenie i masz kilka złotych dla wykonawcy, możemy pogadać. A jak nie to daj do ogłoszeń Zlecę, wykonam....

p.s.
Czyżbyś na tyle nie znał Joomla! aby sam ów błąd (psikus) naprawić?
Przecież wystarczy wejść w menu główne i wybrać inny startowy artykuł lub kategorię. Mam nadzieje że to dotyczy J! 1.5.

palyga007
02-04-2010, 09:32
Ktoś wszedł na zaplecze strony i coś namieszał.....
Lekcja.
Dobrze rozważać komu dajemy dostęp do zaplecza :)

forestce
02-04-2010, 09:47
oczywiscie ze chodzi o 1.5 .Nic nie da zmienienie artykułów. tylko się zastąpi. Doszedłem do wniosku że brakuje szablonu. Niestety nie ma dostępu do głównego administratora. aby sprawdzić opcje szablonu lub wgrać inny aby porównać. Bede próbował zrobić backup bazy danych. Strona jest na nazwa.pl może pomoże. jak nie trzeba bedzie podmienić hasło w bazie danych na głównego administratora.

PeFik
02-04-2010, 12:13
oczywiscie ze chodzi o 1.5 .Strona jest na nazwa.pl może pomoże. jak nie trzeba bedzie podmienić hasło w bazie danych na głównego administratora.


Tak się składa że od czasu do czasu robię takie rzeczy, przywrócenie konta super administratora
może cię kosztować od 50 - 100 zł. W zależności jakie dane posiadasz. Kontakt na Priv

Referencje mam.

forestce
02-04-2010, 20:13
Dzieki za zainteresowanie. Backup bazy danych dało rade. Pozdrawiam i wesołych świąt
Temat do zamknięcie.
a Co do dawania haseł.To prawdopodobnie pracownik który się zwolnił a miał dostęp do strony.