PDA

Zobacz pełną wersję : problem z wyborem artykułu w top menu



mitas86
01-04-2010, 13:42
witam, mam taki problem że jak dodam artykuł w top menu to po kliknięciu w niego nie widzę już bocznych menu jak np. SONDA itp. tylko artykuł jest rozciągnięty na całą stronę :/ natomiast mam ten sam artykuł podpięty w main menu i wyświetla wszystko prawidłowo wraz z bocznym menu, co zrobić żeby topmenu wyświetlało artykuły tak jak main menu ?

Robster
01-04-2010, 13:47
http://forum.joomla.pl/announcement.php?f=2&a=3 - ułatwisz życie sobie i osobom, które zechcą Ci pomóc.

mitas86
01-04-2010, 14:00
a co jest nie jasne w tym pytaniu ? zresztą jak nie potrafisz pomóc to myślę że będzie lepiej jak się nie będziesz wypowiadał prawda ? bo to nic nie wnosi :) bez obrazy ofc

Robster
01-04-2010, 14:23
Czekając w nieskończoność na odpowiedź dowiesz się co jest źle w temacie. Ale skoro nie potrafisz zrozumieć nawet kilku punktów w regulaminie, to co dopiero kwestia administracji CMS'a.
bez obrazy ofc

mitas86
01-04-2010, 14:34
oki skończmy już tą nic nie wznoszącą i bez sensowną dyskusje, może rzeczywiście pytanie nie jest zadane idealnie, ale w taki sposób że na pewno da się je zrozumieć, chodzi mi po prostu o to jak wyświetlić dodany artykuł, tak jakby był na stronie głównej z panelami po boku, a nie tak jak wyświetla się dotychczas, czyli artykuł z menu po lewej stronie natomiast prawego menu już brak i strona jest rozciągnięta.

zwiastun
01-04-2010, 14:38
1. Zapoznaj się z podstawami obsługi Joomla, w tym konfiguracji modułów
2. Nie wszczynaj niepotrzebnych dyskusji o niczym.

mitas86
01-04-2010, 14:49
to jest forum tak ? forum służy do zadawania pytań i dostawania odpowiedzi na nie (jeśli ktoś zna) czy ja o dużo proszę, skor wiecie jaka jest odpowiedź to tak trudno powiedzieć, skończcie z tą arogancją i zarozumialstwem ! specjalnie dla was przygotowałem screen, bo może wtedy ktoś mi pomoże, łatwiej już nie potrafię zadać pytania ! gdzie ta inteligencja ?! :D
SCREEN
http://drop.ayz.pl/menu.jpg

zwiastun
01-04-2010, 15:05
Arogancja? Zarozumialstwo? No to życzę powodzenia na innych forach, bo tutaj nie masz już czego szukać! Przynajmniej przez najbliższy tydzień.