PDA

Zobacz pełną wersję : Pony Gallery ML 2.5.1 - problem z publikowaniem zdjęć i katalogów



bazkomp
01-04-2010, 15:53
witam
instalacja przeszła poprawnie - założyłem katalog - podpiąłem zdjęcia pod ten katalog - od strony admina wszystko jest OK ale od strony witryny nie widać katalogów - w menu mam link do pony galery ale jak w niego klikam to się nic nie otwiera - jest pusta strona.

Czy ktoś się z tym spotkał?? Wygląda to tak jak by od strony admina nie było włączone publikuj w danej kategorii ale jest opublikowana .

zwiastun
01-04-2010, 16:26
I co, mamy się zajmować starociami, bo Tobie tak wygodniej? To jest przestarzała galeria, a o wsparciu dla niej już wszyscy zapomnieli.
Joomgallery zainstaluj.

bazkomp
01-04-2010, 18:54
no ja pierdziele co za gość. to ma być administrator tego forum?? Pogratulować !!!!
Skoro to taki staroć to po jakiego grzyba joomla.pl ma to na swojej stronce w dziale download ??

Nie można po prostu i grzecznie napisać, że nie warto sie tym zajmować bo np. przytoczony Joomgallery jest lepszy?

rajfur
01-04-2010, 19:19
smarku, jak miał trochę rozumku to byś poczytał trochę o joomla, wersjach, aktualizacjach itd. Jesteś ciemny w tych sprawach a jeszcze rozliczasz? po naukę tu przyszedłeś. Wesołych Świąt!.

bazkomp
01-04-2010, 19:21
no pewnie że po naukę ale jak widac - forum chyba do tego jest stworzony to nie ma się od kogo uczyć
Wesołych Świąt

rajfur
01-04-2010, 19:35
Ten człowiek na którego narzekasz stworzył cały dział pomocy dla takich małowiedzących jak Ty po to by każdemu z osobna za każdym razem nie tłumaczyć. Jesteś tu kolejny raz a nie zdołałeś się z zapoznać z tym ani regulaminem forum. Forum jest dla tych co skorzystali z takiej pomocy i wiedzą o co się pytać. Skorzystaj z linków ze stopki człowieka na którego narzekasz. Poczytasz, zrozumiesz dlaczego wypada Go przeprosić.

bazkomp
01-04-2010, 19:36
nie będę przepraszał kogoś kto mnie obraża w pierwszym zdaniu.
Kończmy temat.

No OK - dzięki za podpowiedź ale można było to przekazać trochę grzeczniej

zwiastun
01-04-2010, 22:00
A ja nie będę tutaj tolerować chamstwa!