PDA

Zobacz pełną wersję : value="



laskowidz
01-04-2010, 18:32
chce zmodyfikowac pewien przycisk ktory dodaje mi produkty w VM do koszyka. A dokladnie chce zrobic zeby po nacisnieciu go przedmiot zostal dodany do koszyka ale strona sie nie przeniosla do koszyka tylko zostala tam gdzie jest aktualnie. Przerobilem juz 2 takie przyciski a teraz zostal mi jeszcze jeden z pewnego dodatku ktory jest wyswietlany na glownej stronie.... generalnie musze zmienic :

<input type="hidden" name="page" value="shop.cart" />

tak zeby w value="" byl odnosnik do strony glownej joomli(nie glownej VM). jak to zrobic ?? ewentulalnie mozna poprostu zmodyfikowac plik ,,shop.cart'' tylko jak zeby wyswietlal mi glowna strone joomli

Pozdrawiam.

laskowidz
04-04-2010, 22:08
jakis pomysl?

palyga007
05-04-2010, 08:07
chce zmodyfikowac pewien przycisk ktory dodaje mi produkty w VM do koszyka. A dokladnie chce zrobic zeby po nacisnieciu go przedmiot zostal dodany do koszyka ale strona sie nie przeniosla do koszyka tylko zostala tam gdzie jest aktualnie.
Pozdrawiam.
Hmm... Przecież tak jest.
Lista produktów, klikam dodaj do koszyka wyskakuje mi okienko potwierdzające, okienko znika i dalej jestem w tym samym miejscu czyli na liście produktów.
Także nie za bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

laskowidz
05-04-2010, 09:24
Ja usunalem ajaxa ktory informowal mnie o dodaniu produktu i od tego czesu odrazu do koszyka mnie wyrzuca po kliknieciu ,,do koszyka''.