PDA

Zobacz pełną wersję : edytor tinymce i nazwa.pl



krisss1978
02-04-2010, 00:11
Witam mam pytanie szukałem na forum ale nie znalazłem takiego tematu może przegapiłem przepraszam.
Używam joomla_1.0.15+JAL i wszystko by było ok gdyby nie to że przed tygodniem w przeglądarce Internet Explorer jak chcę edytować lub dodawać artykuł to wyskakują mi błedy w postaci że strona ma błedy java script i nic nie moge edytować zmieniać dodawać , a nawet wyjść z tego artykułu.
Gdy zaczynam używać Mozilla Firefox to wszytsko jest diametralnie inaczej widzę moje artykuły, mogę edytować ale nie moge dodawać zdjęć , linków, czy wstawiać łącza bo wyskakuje mi czyste okienko nie mające nic. Niewiem gdzie może trzeba coś dodać do Mozilla Firefox ale już przetestowałem wszytsko i nic może o czymś niewiem.
A błąd wygląda tak

Szczegóły błędu na stronie sieci Web
Agent użytkownika: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 5.1; Trident/4.0)
Sygnatura czasowa: Thu, 1 Apr 2010 21:10:00 UTC

Wiadomość: Odmowa dostępu.
Wiersz: 3714
Znak: 5
Kod: 0
ścieżka dostepu.....mambots/editors/tinymce/jscripts/tiny_mce/tiny_mce_src.js


Proszę o pomoc i dziękuję

trzepiz
02-04-2010, 01:42
dzisiaj mamy wersje 1.5.15 .. a nie 1.0.15 - gdzie kolega był jak aktualizowano wersję ? (migracja z 1.0.x na 1.5.x) ?

obecnie mało osób używa wersji 1.0.x. więc ciężko będzie z diagnostyką i rozwiązaniem problemu .. chociaż nie takie problemy się rozwiązywało. Pozostaje czekać na osobę, która będzie w stanie pomóc ..