PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalatorem...



majkkali
03-04-2010, 11:37
Witam. Jestem nowy na tym forum. Chcę stworzyć własną stronę internetową używając CMS Joomla 1.5. Najpierw stworzyłem konto na darmowym hostingu "friko.pl". Zainstalowałem tam joomle 1.5 manualnie. Pojawiły się jednak liczne problemy, z którymi najpierw dawałem sobie radę, potem jednak już po prostu nie mogłem znaleźć rozwiązania, więc dałem sobie spokój z tamtym hostingiem i założyłem konto na innym darmowym hostingu "cba.pl". W ich ofercie jest automatyczne zainstalowania najnowszej Joomli co mnie ucieszyło. Zainstalowałem to. Jednak znowu pojawia się problem. Tym razem z instalatorem. Nie mogę zainstalować jakiegokolwiek rozszerzenia. Kiedy loguje się na zaplecze, z zakładki "Rozszerzenia" wybieram opcje "Instalator" i wybieram pakiet rozszerzenia z mojego dysku (ten ściągnięty - .zip), w tym przypadku "Agora" (forum), po czym klikam na "Wczytaj plik & Zainstaluj", to stronka długo się ładuje i ostatecznie robi się biała i wyświetla komunikat "502 Bad Gateway". Spróbowałem drugą metodą "Instaluj z katalogu". Podałem dobrą ścieżkę do katalogu, w którym znajduje się ściągnięte rozszerzenie. Mimo tego ciagle pojawia się komunikat "Proszę, podaj ścieżkę do pakietu instalacyjnego.". Kiedy próbowałem podać adres tego rozszerzenia w internecie (adres do ściągnięcia) w trzeciej opcji instalatora, to również nie działało. Myślałem, że problem może leżeć w tym, że jeden z folderów na moim komputerze (folderów zawierających subfoldery zawierające ściągnięty pakiet rozszerzenia) ma polskie znaki w nazwie. Wrzuciłem więc ten pakiet do innego folderu (bez polskich znaków). Ponownie spróbowałem pierwszej metody instalatora. Stronka znowu długo się ładowała po czym staje się biała i pojawia się ten sam komunikat "502 Bad Gateway". Druga metoda też zawiodła w tym przypadku.

Oto screenshot załadowanej stronki:
2407

Nie mam pojęcia o co chodzi. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Będę bardzo wdzięczny. Doprawdy nie wiem jak to naprawić.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i poświęcony czas.

PeFik
03-04-2010, 14:20
Odpowiedź najprostsza z możliwych - ZMIEŃ HOSTING KOLEGO !! "Zainwestuj w TikTaki" jak mówił Osioł do Shreka. Poszukaj tutaj na forum wątku darmowy hosting pod Joomla! i skończą się twoje problemy jak za dotknięciem magicznej .... . A najlepiej kup coś za min.99 zł rocznie.

Bazyl
03-04-2010, 14:33
eee tam
40zl wystarczy na poczatek