PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wgrać szablon zrobiony w Artisteer 2 do Joomala?



agacior
03-04-2010, 12:15
Hej! Korzystam z próbnej wersji Artisteer 2! Zrobiłam szablon, który eksportowałam do pliku. Potem postępowałam zgodnie z instrukcją i chciałam go wgrać do joomala. W panu administracyjnych wchodzę w instalatory->szablony witryna-> wczytaj plik i zainstaluj (wybieram mój spakowany szablon), poczym wyświetla się komunikat

Błąd: W pakiecie instalacyjnym - brak pliku Joomla! XML lub kodowanie pliku jest niepoprawne

Co mam zrobić, żeby zainstalować szablon?

bardzo proszę o pomoc...dopiero się uczę :)

zwiastun
03-04-2010, 12:21
Sprawdzić, czy jest ten plik
Sprawdzić, czy jest poprawnie kodowany.
Informacje są na wiki

PeFik
03-04-2010, 14:06
Niestety odpowiedź jest tylko jedna, i dla Ciebie smutna,
wersja demo-próbna nie umożliwia eksportu szablonu dla Joomla!

wystarczyło popatrzeć na tabelkę na stronie producenta i doczytać (http://www.artisteer.com/?p=purchase).
Bowiem wersja próbna to wersja Home & Academic Edition, a jedynie Standard potrafi to co potrafi.

Raveren
03-04-2010, 14:35
wersja demo-próbna nie umożliwia eksportu szablonu dla Joomla!
Nie do końca jest tak. Wersja próbna pozwala na stworzenie szablonu jako STANDARD, tylko że wszystkie grafiki mają tło z napisem "Test", a funkcje menu nie są aktywne.

PeFik
03-04-2010, 15:09
to widocznie się coś zmieniło od ostatniego czasu. Zresztą i tak mam pełną wersję więc już nowszych demo-wersji nie sprawdzałem.

adasb82
03-04-2010, 22:06
Artisteer łącznie z wersją 2.4 pozwala (w wersji demo) eksportować szablony do joomla. Tak jak wcześniej kolega napisał nakładany jest znak wodny na grafikę. Co do Twojego problemu, może to głupie, ale czy aby na pewno eksportujesz szablon zip joomla ? a nie przykładowo bloogera ???

wojsmol
03-04-2010, 23:56
Witam
agacior Z jakiej wersji Artisteer'a korzystasz? Do następnej wiadomości dołącz plik templateDetails.xml.
Pozdrawiam