PDA

Zobacz pełną wersję : Joomlapack na 000webhost.com/



Dyzioo
04-04-2010, 01:25
W żaden sposób nie mogę zainstalować komponentu joomlapack 2.4.1 czy to wersji core czy plus. Domena zaparkowana na 000webhost tak na start, dlatego zależy mi aby mieć możliwość stworzenia backupa, Joomla 1.5.15 wyświetla się błąd takiej treści.


Warning! Failed to move file.



Unable to find install package :zly:


Ewentualnie prosiłbym o jakaś inną metodę pozwalającą uzyskać podobny efekt.

big_krzysiek
04-04-2010, 01:29
zobacz czy mozesz cokolwiek doinstalowac..., czy sa ustawione odpowiednie prawa i sciezki do katalogow...
instalujesz plik z komputera, czy zdalnie?

a metoda, zawsze mozna zgrac pliki na komputer lokalny i importowac baze danych....

Dyzioo
04-04-2010, 10:48
Instalowałem przez Extension Managera, mogę instalować jedynie szablony żadnych problemów, natomiast gdy próbuję zainstalować jakikolwiek komponent fck editor, joomlapack etc. pojawią się błąd o którym pisałem wcześniej, zatem prawa i ścieżki do katalogów wydają się być nie być przyczyną. Chyba zrobię tak jak napisałeś, zgram pliki i importuje bazę danych, bo ponoć z 000webhost jest tak, że nie znasz dnia i godziny kiedy usuną konto. Dzięki za pomoc.

pyziak
04-04-2010, 11:43
a właśnie że prawa do plików są przyczyną na 000webhost.com , to strasznie ciężki Hosting ( nie przyjazny dla Joomla) w PA / pomoc / informacja o systemie/ prawa do katalogów - zobaczysz co się dzieje zapewne wszystko na czerwono ;], zrób z tym porządek i będziesz mógł instalować wszystko, z tym że i tak później będziesz miał kłopoty bo : na tym serwerze skrypty .php są odpalane/parsowane z uprawnieniami użytkownika z którym jest uruchomiony serwer www, a nie z uprawnieniami twojego użytkownika konta, tzn: że jak zainstalujesz cokolwiek przez Joomla to będzie działać, ale nie będziesz mógł nic zmienić w plikach bo właścicielem plików będzie nie ty tylko user: 99 czyli Apache

Dyzioo
04-04-2010, 12:49
a właśnie że prawa do plików są przyczyną na 000webhost.com , to strasznie ciężki Hosting ( nie przyjazny dla Joomla) w PA / pomoc / informacja o systemie/ prawa do katalogów - zobaczysz co się dzieje zapewne wszystko na czerwono ;]

Tak dokładnie tak było :zagubiony:Dzięki za pomoc. Pozdrawiam