PDA

Zobacz pełną wersję : Wykonam stronę w joomla



daca92
06-04-2010, 10:49
Wykonam strony w Joomla za darmo w celu polepszenia swoich umiejętności. Wykonałem już wiele takich stron.
Zainteresowanych zapraszam do pisania na speed308@wp.pl

zwiastun
06-04-2010, 10:59
Oczywiście, możesz wykonywać strony za darmo. Nie zdajesz sobie chyba jednak sprawy z faktu, że ogłaszając tę gotowość, zobowiązujesz się przyjąć i wykonać każde zlecenie oraz ponieść konsekwencje z niewywiązania się z umowy (np. zwrócić klientowi utracone dochody)...

daca92
06-04-2010, 11:04
Nie ja po prostu chce pomóc człowiekowi który nie ma o tym pojęcia a chciał by mieć taką stronę:)

palyga007
06-04-2010, 12:01
hmm..
Mam mieszane uczucia co do tego postu.
Z jednej strony to bardzo fajnie, że chcesz komuś pomóc, ale z drugiej.

Wyobraź sobie ogłoszenie.

Jestem murarzem wybuduje komuś dom za darmo.
Tworzenie stron to praca jak każda inna, a za pracę należy się wynagrodzenie. (moim zdaniem)

"Wykonam strony w Joomla za darmo w celu polepszenia swoich umiejętności"

Hmm... polepszanie swoich umiejętności radziłbym ćwiczyć w inny sposób (vide @zwiastun)

Jac
06-04-2010, 13:20
daca92 - skieruj swoje ogłoszenie w stronę fundacji. Oni zawsze chętnie przyjmą taką pomoc (przynajmniej teoretycznie).
Ostatnio Centrum Zdrowia Dziecka prosiło mnie o pomoc. Niestety mimo szczerych chęci na chęciach u mnie się skończyło. Fizycznie nie dałbym rady pomóc im zbudować nowy serwis internetowy.
Ale Ty możesz się wykazać ;-) Napisz do nich, jeśli czujesz się na siłach: http://www.czd.pl

daca92
06-04-2010, 13:29
myślę że nie mam odpowiednich umiejętności żeby zrobić stronę profesjonalną tak jak strona CZD. Ja wykonuje strony na troszkę niższym poziomie i żeby nie było to powiem że to koniec z robieniem stron za darmo. Teraz mogę zrobić taką stronę odpłatnie za niewielką kwotę:-)

palyga007
06-04-2010, 13:46
Kurcze i teraz wyjdzie, ze materialista ze mnie.
Jac ma 100% racji. Jest dużo fundacji itp które chętnie przyjmą taką pomoc :)
Ja miałem na myśli robienie takich rzeczy zwykłemu kowalskiemu za free.

Pozdrawiam

Bazyl
06-04-2010, 14:00
Możesz przecież udzielać się na forum i wiki.
To też pomoc i zdobywanie doświadczenia.

PeFik
06-04-2010, 15:51
Wykonam strony w Joomla za darmo w celu polepszenia swoich umiejętności. Wykonałem już wiele takich stron.

a jakiś link, bo tak można wiele mówić , lać wodę etc.

idek
06-04-2010, 17:59
mnie Serce Dziecka prosiło o pomoc, niestety też źle z czasem stałem, więc niewiele mogłem pomóc.. możesz do nich pisać tutaj: http://sercedziecka.org.pl/

coliberek1
23-04-2010, 01:16
Bardzo miłe intencje, szkoda by tylko bylo jakby ktoś Cię chciał wręcz wykorzystywać w zakresie tworzenia www. Osobiście dla treningu i nabywania umiejętności proponuję zorganizować sobie odpowiedni serwer - i postawic na nim kilka własnych, mniejszych lub większych stronek o różnej tematyce ... w między czasie polowania na poważnych potrzebujących darmowego stworzenia stron.
Pozdrawiam
Gosia