PDA

Zobacz pełną wersję : JA PURITY przestaje działać - J 1.5.15



grabusik
06-04-2010, 11:36
Witam,
mam taki problem, otóż po jakimś czasie (bliżej nie określonym/różnym) szablon Ja purity przestaje działać. Strona index.php nie ładuje się (biała stronka i napis zakończono).

Po przełączeniu szablonu na inny strona działa.

szablon był przeze mnie modyfikowany. problem w tym ze wszystko działa i po jakimś czasie przestaje.

Co może być przyczyną?

Pozdrawiam

Bazyl
06-04-2010, 11:57
Hej,

Przekombinowałeś z modyfikacjami.
Bez adresu strony nikt nic nie powie...

grabusik
06-04-2010, 12:03
adres www.ablux.pl

robię reset z backaupu działającego serwisu - mam nadzieje że pójdzie, w sumie wiele nie kombinowałem, trochę z css-em w php nie za wiele (poza menu językowymi dla joomfish)
wszystko działało i nagle klops

Jdwind
06-04-2010, 12:07
Ja tam widzę tylko, że strona wyłączona... i to ze złym kodowaniem :).

grabusik
06-04-2010, 12:11
Wyłączyłem to na chwilę, zobaczę czy backup to postawi do pionu :) a to kodowanie diabli wiedzą skąd inne :)

grabusik
06-04-2010, 12:37
ale jest to w ogóle możliwe żeby tak samo z siebie przestało nagle działać? Bo nie robiłem zmian na tej stronce od przeszło 2 tygodni.. :(

grabusik
06-04-2010, 13:54
stronka działa z backupu, ale nie wiem nadal co mogło być przyczyną awarii.

jeśli ktoś miałby jakieś sugestie czy uwagi to z góry dziękuję,

swoją stroną postram się trochę odchudzić templatke z nie potrzebnych pluginów czy modułów.

poniżej link
www.ablux.pl

grabusik
16-04-2010, 10:49
panel administracyjny działa tylko szablon przestaje działac :( porażka

grabusik
16-04-2010, 10:53
Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /data/www/ablux.pl/html/modules/mod_mainmenu/helper.php on line 134


dostaję taki błąd po właczeniu raportowania błędów

grabusik
16-04-2010, 11:06
Probelm rozwiązany:

http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemEdit&tracker_item_id=7494

błąd występuje gdy moduł menu nie ma nic opublikowanego, jest na to patch ale wsytarczy wyłączyć pusty moduł menu i jest ok.

grabusik
16-04-2010, 13:55
otóż problem pojawia się za każdym razem gdy wywoływany jest moduł mainmenu

a dokładnie kiedy w jego stylu mam zaznaczone lista - wtedy się wykrzacza i wskazuje na funkcję get w php-ie odpowiadającą za zmianę stylu wyświetlania (plik mod_mainmenu/helper.php linia 134).

w każdym innym wariancie stylu (zgodności pionowo, poziomo itd) strona działa.


Tylko najgorsze że zależy mi na tej liście.

Wie ktoś może jak to zrobić?
może to jakiś błąd ustawień php na serwerze?

Stronka to www.ablux.pl (http://www.ablux.pl)