PDA

Zobacz pełną wersję : Jak powiązać stronę z bazą danych



Diabl0
06-04-2010, 13:47
Na jednej stronie musiałem pogrzebać w źródle strony (dokładnie - pisanie artykułów), dopóki zmiany robiłem w źródle strony wszystko szło bez problemu. Nie dało się zmienić tej strony na stałe, więc zapisałem ten plik php, wrzuciłem na serwer, po czym zrobiłem do niego odnośnik. Niestety, czuję, że nie powiązał się z bazą danych, czy coś w tym stylu, bo mimo że wszystko powinno działać, wyskakuje błąd Invalid Token, serwer widzi tą witrynę jako zupełnie inną, niepowiązaną z właściwą stroną.

Błagam, pomóżcie! Jeżeli wytłumaczyłem niewystarczająco wyraźnie, mogę dopowiedzieć co trzeba...

palyga007
06-04-2010, 14:11
jakiej strony? jakie zmiany?

tak opisany problem jest ciężki w zdiagnozowaniu.
Napisz w którym pliku coś grzebałeś, jaki kod wprowadzileś, co usunąłeś.

Bo w tej chwili to jest napisane tak

"Mam samochód, robiłem coś przy silniku, teraz nie odpala. Pomocy"

palyga007
07-04-2010, 20:24
Problem rozwiązany.
Komunikat spowodowany jest błędem w pliku form.php
brak wpisu :

<?php echo JHTML::_( 'form.token' ); ?>

Ścieżka
/components/com_content/views/article/tmpl/form.php

Więcej na temat błędu Tutaj (http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=431&t=272593)(eng.)

Diabl0
07-04-2010, 22:19
Proszę moderatorów o usunięcie tego tematu, gdyż problem został rozwiązany.

zwiastun
07-04-2010, 22:41
Proszę moderatorów o usunięcie tego tematu, gdyż problem został rozwiązany.

A to jakieś nowe reguły funkcjonowania forum ustalasz? Rozwiązane problemy mamy usuwać?

Diabl0
08-04-2010, 16:26
Ja nie mogę, pomyliłem się i zamiast napisać "zamknięcie" napisałem "usunięcie"... Teraz się będzie mnie pan administrator czepiał każdego posta? ...


EDIT: A co, nieprawda? Do którego zalecenia się nie stosowałem?

Z sygnaturki Zwiastuna:
1. Najpierw poznaj podstawy, potem pytaj (haczyk)
2. Zanim zapytasz, poszukaj (haczyk)
3. Jeden temat jeden wątek (haczyk)
4. Podziękuj, bo się Tobą zajmują, a wcale nie muszą! (zawsze dziękowałem za pomoc, palyga007 otrzymał podziękowanie, haczyk)
Pisałem cały czas kulturalnie, tylko teraz odpisałem na komentarz pana administratora.
Spadam stąd.