PDA

Zobacz pełną wersję : Przeniesienie TopMenu na prawą stronę serwisu



Myszoor
21-08-2006, 12:37
temlatka FD Blueblog pobrana stąd: http://www.joomlaos.de/set_albumName,album03/id,fd_blueblog/option,com_gallery/Itemid,37/include,view_photo.php.html

ma domyślnie topmenu jest nieaktywne, jaki je opublikuję to pojawia się po lewej, jak się to to przenosi na prawa stronę?

Moje próby ingerencji w index.php templatki są jak na razie bezskuteczne, próba "wypaczenia" czegokolwiek w arkuszu styli również. Menu nie reaguje też na próby ustawiena go po prawej w modułach strony. :(

zwiastun
21-08-2006, 17:29
A gdzie je przenosisz? Bo templatka ma na moduły jak dobrze widze pozycje: menu po lewej, left po lewej,, top i banner nad główną zawartością, i right ustawione chyba w rozciągliwej komórce klasy greyline szerokości 1px

Myszoor
21-08-2006, 20:00
A gdzie je przenosisz? Bo templatka ma na moduły jak dobrze widze pozycje: menu po lewej, left po lewej,, top i banner nad główną zawartością, i right ustawione chyba w rozciągliwej komórce klasy greyline szerokości 1px
kurcze, może się nieprecyzyjnie wyraziłem :(
Idzie mi o to, że topmenu podpinam pod pozycję "top" i z tym nie ma problemu, tyle że to menu wyświetla się po lewej stronie templatki, a mi baaaaaaardzo pasowało by gdyby znalazło się z jej prawej strony.

I tego ostatniego nie jestem w stanie zawalczyć :(