PDA

Zobacz pełną wersję : Odnośniki przy wyświetlaniu artykułu



jomart
09-04-2010, 13:44
Witam wszystkich, mam takie oto pytanie.
Chciałbym aby podczas wyświetlania artykułu wyświetlały się odnośniki do kolejnych artykułów , jak ma to miejsce przy wyświetlaniu wybranej ilości artykułów z wybranej kategorii.
Odpowiedź może jest prosta ale ja nie znalazłem na ten temat informacji. Można by wstawić moduł w artykuł wyświetlający ostatnio dodane , ale to wiąże się z edycja każdego artykułu , i utworzenia kilku modułów do każdej kategorii jeden. Być może jest jakieś prostsze rozwiązanie , którego nie znam. Za pomoc z góry dziękuję .

zwiastun
09-04-2010, 15:32
Aż się wierzyć nie chce, że zajmujesz się Joomla rok i wypisujesz, co wypisujesz.
Wykorzystaj standardowy moduł Pokrewne tematy lub jakieś rozszerzenie.

jomart
12-04-2010, 10:11
ok tylko pytanie, jak zrobić żeby owy moduł był wyświetlany tylko podczas przeglądu artykułu a nie w liście artykułów danej kategorii?

zwiastun
12-04-2010, 11:37
?? Co to znaczy "podczas przeglądu artykułu"? Tylko w widoku artykułu? Jeśli tak, to nie ma innej opcji poza wpinaniem modułu do artykułu.

jomart
12-04-2010, 11:44
Jeżeli przeglądam np. liste tematów w danej kategorii moduł jest widoczny, jeżreli wchodze w jakiś artykuł moduł równiez jest widoczny, a ja chce żeby zniknął , to zapewne coś z instrukcją warunkową PHP ale nie umie się doczytać na wiki

np

http://www.ennergo.pl/budownictwo-energooszczdne/709-przyszoc-budownictwa-energooszczdnego.html

nie chce tego modułu ważne def

zwiastun
12-04-2010, 11:50
Nie ma takiej opcji - moduły wyświetlane są w obszarach, do których zostały przypisane, a te wyznaczane są
a) przez pozycje modułów - w szablonie
b) przypisanie do pozycji menu, które obejmują zwykle jakiś dział, a nie pojedynczy artykuł.
Możesz pokombinować z rozszerzeniem "moduł gdziekowliek chcesz" (ModulesAnywhere) albo AdvancedModuleManager

jomart
12-04-2010, 11:53
A czy moge zrobic pozycję która bedzie wyświetlana tylko np w przeglądzie kategorii ? i w tej pozycji wybrany moduł

zwiastun
12-04-2010, 12:06
1. Podałem Ci dwa moduły - potestuj
2. Pewne rozwiazanie podał Ci też malkowith: http://forum.joomla.pl/showthread.php?30410-Wy%C5%9Bwietlanie-modu%C5%82u/page4