PDA

Zobacz pełną wersję : Problem - "Pozycja menu: Przeglad - Artykuły sekcji" - gdzie przycis "więcej"



l.wyczawski
09-04-2010, 14:29
Witam,
Chciałbym w menu zrobić przegląd artykułów z danej sekcji.
I udało mi się to zaznaczając "Pozycja menu: Przeglad - Artykuły sekcji"
2435

W rozszerzeniach Menu ustawiłem "Pokaż przycisk Więcej", ale niestety on się nie pojawia.

Chciałbym żeby artykuły w poszczególnych wierszach i kolumnach były równe; jeżeli jest więcej tekstu to pokazuje się przycisk "więcej" i otwiera się dany artykuł.
Coś takigo:

2436

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

zwiastun
09-04-2010, 15:25
Joomla! Ci się zepsuł czy może nie doczytałeś, co trzeba?

l.wyczawski
09-04-2010, 15:26
co to jest za odpowiedz na zadane pytanie...
może ktoś pomóc?

naprawde nie wiem jak to zrobic.

Robster
09-04-2010, 15:53
@zwiastun chciał powiedzieć(tak myślę), że odpowiedź na twoje pytanie (to dotyczące buttona) znajduje się na wiki. To, że zaznaczasz opcję pokazywania buttona, nie wystarczy. W edytorze masz jeszcze opcję dodawania końca wstępu (to co pojawia się przed buttonem).
Najprostszym rozwiązaniem drugiego problemu, jest odpowiednie operowanie linią końca wstępu, czyli wyrównanie wszystkiego "na oko".
Z innych rozwiązań przychodzi mi tylko do głowy modyfikacja pliku odpowiedzialnego za wyświetlanie artów, ale reszta tego rozwiązania to tylko moje domysły.

Nie orientuj się by w standardzie była inna opcja dodawania buttona WIĘCEJ po określonej ilości znaków.

zwiastun
09-04-2010, 16:16
@Robster, dziękuję, ale nie objaśniaj, co chciałem. Mam dziwną przypadłość - w 99 przypadkach na 100 rozpoznaję, że pytający nie odrobił podstawowego zadania domowego - nie zechciało mu się zapoznać z jakimkolwiek podstawowym poradnikiem. Za chwilę, ośmielony będzie zadawał kolejne pytania z abecadła, na dodatek z pretensją, że po to jest forum, by go obsługiwać!

Robster
09-04-2010, 20:34
Wybacz @zwiastun :) Nowy jestem, więc jeszcze nie mam tiku na widok takich postów :]