PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy nie widać strony po przenosinach serwera



Łukasz Razor
09-04-2010, 18:04
Mam problem ponieważ dziś przenieśliśmy stronę www.boxingnews.pl z nazwa.pl na OVH. Problem jest taki, że wielu użytkownikom po przenosinach nie wczytuje się portal. Sam miałem z tym problem, ale po jakiejś godzinie męczarni wczytywania w kółko strony udało się wejść i już śmiga, ale od wielu osób dostaję sygnały, że nadal nie widzą strony. Co jest przyczyną jak sądzicie? Czy to wina przeglądarki i wyczyszczenia pamięci każdego z użytkowników? Co ile im się to czyści? Prosiłbym o pomoc, bo nie wiem, czy coś u siebie zmieniać czy poczekać?

trzepiz
09-04-2010, 18:14
a kiedy została zmieniona delegacja domeny na nowy adres ? .. Czasami serwery DNS ustawione są tak, że odpytują ponownie o okreslonej przez Administratora godzinie i tworzą swój cache. Zatem, jeśli nie minęło od przenosin 24h, to część użytkowników może trafiać jeszcze na home .. a część trafia na ovh.

Łukasz Razor
09-04-2010, 18:17
Przeniesienie nastąpiło jakieś 15 godzin temu. Zrobiliśmy już przekierowania i fizycznie na nazwa.pl nie wejdziesz bo przekierowuje cię na OVH, ale jak widać nie wszystkim to działa, a ty jak wchodzisz w adres to wyświetla ci stronę. Ja miałem problemy rano, ale po jakiejś godzinie na mojej przeglądarce wszystko hulało. No, ale tak jak pisałem, czy my mamy coś u siebie zmieniać czy to kwestia indywidualna i trzeba czkać. Nie wiem, czy już się z czymś podobnym spotkaliście:)

trzepiz
09-04-2010, 22:08
u mnie strona działa .. Jeśli jutro będziesz nadal miał problemy z otworzeniem strony napisz.. Zobaczymy co się dzieje ..

big_krzysiek
09-04-2010, 22:17
strona wczytuje sie bez problemow na ovh.
ustaw w menagerze ip polskie, bo wyswietla ci sie francja...