PDA

Zobacz pełną wersję : komponent Gavick PhotoSlide GK2 problem



fcp
09-04-2010, 21:46
Witam

Zainstalowałem komponent Gavick PhotoSlide GK2 + modul Gavick News Image VI. Mam problem z powiekszeniem (zmiana wysokosci) prawej kolumny (patrz rysunek http://wballiance.nazwa.pl/pro.jpg ). W konfiguracji można zmienic tylko jego szerokosc ale wysokosci sie nie da. Szukałem tez w css ale tam tez mam problem ze znalezieniem tej czesci stylu. Czy ktos moze mi pomoc w tym temacie?

Pozdrawiam i dzieki za pomoc.

a_m
09-04-2010, 23:04
spróbuj takiego wpisu - .gk_ni_6_tab, .gk_ni_6_tab_active{height: 850px!important;}.
Wysokość tego elementu jest uzależniona od wysokości całego kontenera a ta z kolei zależy od wysokości slajdu zdefiniowanego dla grupy, potem ta szerokość dzielona jest przez ilość tabsów, które mają być widoczne (Amount of tabs per page - w ustawieniu modułu) i nawet sterownie wysokością (w ustawieniach komponentu) marginesem miniatury może nie dać porządanego efektu, bo co rusz napotykamy w divach na overflow: hidden; Żeby zrobić moduł całkowicie wg swojej wizji trzeba nad nim trochę posiedzieć i nad css.

fcp
09-04-2010, 23:54
Super

dodałem .gk_ni_6_tab, .gk_ni_6_tab_active{height: 850px!important;} i idealnie dziala, wielkie dzieki bo sam się z tym meczyłem pol dnia :)

fcp
12-04-2010, 22:32
Odświeżam temat bo mam kolejny problem z tym komponentem mianowicie jak w artykule dodaje zdjęcie na początku to w małym okienku po lewej (patrz rysunek http://wballiance.nazwa.pl/blad1.jpg) nie wyświetla mi kilku słów z tego newsa (w ustawieniach mam na 13 liter) jeżeli zdjęcia nie dodaje to wszystko jest OK.

Proszę o pomoc.

a_m
12-04-2010, 23:01
Wstaw zdjęcie w artykule po kilku pierwszych słowach jeśli obrazy floatują do lewej to i tak wyświetlą się "przed tekstem". Po tym zabiegu powinno być ok

fcp
12-04-2010, 23:12
generalnie teraz jest OK, ale problem jest jeżeli ktoś wejdzie do całego artykuł to zdjęcie widać dopiero po kilku słowach a chciałem żeby było całkiem z lewej ?

fcp
12-04-2010, 23:33
sorry generalnie dzięki za info mój post wyżej jest bez sensu, ale juz wszystko jest OK