PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne - wygląd strony



roberrt
12-04-2010, 07:45
Witam serdecznie
Mam prośbę... wiem, że może to głupie pytanie ale chodzi tu o czas... i ten który nastał i ten aby to zrealizować!!
Czy i jak można przygotować stronę w odcieniach szarości – żałobną.


Pozdrawiam
Robert

ppilus
12-04-2010, 08:13
Zamiast zadawać pytanie po raz kolejny wystarczy uruchomić wyszukiwarkę. Temat w ostatnich dniach odświeżany. Odrobinę chęci i się dowiesz czy się da czy nie na szybko zrobić.

roberrt
12-04-2010, 08:35
Uwielbiam takie odpowiedzi....
Gdybym znalazł to bym nie pytał....
Irytuje mnie bardzo fakt, że jak ktoś zwraca się o pomoc lub poradę.. to są ludzie, którzy nie pomogą ale jeszcze utrudniają... od tego jest chyba forum aby pytać... a jak nie potrafisz pomagać to się nie wypowiadaj!!

palyga007
12-04-2010, 09:00
@ppilus
No i zobacz jeszcze ochrzan dostałeś... ;p

@robert.
To irytuj się dalej.
Gdybyś szukał to byś znalazł.
temat wałkowany caly weekend.
Zmiana Css lub podmiana całego szablonu. Jest też skrypt w JS ale jego działanie jest mocno wątpliwe.

Pozdrawiam

Tolo74
12-04-2010, 09:09
palyaga - dzięki, wreszcie jakis konkretna informacja aczkolwiek ja sam jestem laikiem i oczekiwałbym wskazówek
Gdzieś napisane było żeby w pliku index.php wkleić skrypt (nawet mam go) ale w notatniku nie da się go normalnie otworzyć do edycji (za to podgąd jest OK), pisało że wklejenie tego da efekt w IE.
Mógłbys mi pomóc w jaki to sposób edytować plik php ?

ps. ppilus -dziękuje również za pomoc, jak ktoś będzie cchiał szybko naprawić u mnie elektornike -to tez powiem klientowi że sa dostępne schematy w necie i może sobie sam od reki naprawić TV

roberrt
12-04-2010, 09:09
Dzięki
I to jest ODP.
Pozdrawiam

Tolo74
12-04-2010, 09:19
Mile widziałbym jak podmienić lub zmienic pliki css szablonu w templatach bo to namierzyłem -ale nie wiem na jaki lub co w nim znienić coc też nie jest edytowalny w notatniku.
W templatkach sa tez pliki Images ale ktos mi to kiedys robil i nie mam kontaktu do tworcy a obecnie czasu na studiowanie języka php (tez z racji na to że uzywam tego raz na kilka lat)

zwiastun
12-04-2010, 12:00
Jeśli tego nie wiesz ( nie musisz, bo przecież nie wszyscy muszą wszystko umieć) to poczytaj o budowie szablonu. Nikt Ci w 2 zdaniach nie opisze jak. Jeśli nie masz czasu, zleć.

Tolo74
12-04-2010, 12:13
zwiastun -dziękuje bardzo za ostrzeżenie, nawiasem mówiąc szybko zapisałem się na forum i jeszcze szybciej z niego wypisze,
Nie będę sie usprawiedliwiał ale sytuacja jest taka a nie inna w kraju więc pogrązóny w żałobie chciałbym szybko zmienić strone w kolorach grayscale, chętnie teżzleciłbym to komus ale nie ędę z tym czekał kilka dni aż żałoba minie
ps. Teraz wiem od czego mam zacząć -budowa szablonu (ale to nie na dziś bo ja nie żyje z programowania a na chleb zarobić to podstawa).
aha i pozdrawiam roberrt'a zycząc sukcesów z Joomlą

zwiastun
12-04-2010, 12:21
Ja rozumiem, ale
1. Nie musisz mnie straszyć, ze się wypiszesz z forum, bo to Twój interes, a nie mój. Zatem daruj sobie zbędne uwagi i komentarze, bo niczemu nie służą.
2. Z udzielanych na forum odpowiedzi na ten temat łatwo doczytać, że nie jest to zabieg, który można "załatwić" jednym skryptem, jednym wpisem, itp. Posługując się Twoim odwołaniem do elektroniki, to tak, jak bym żądał od Ciebie odpowiedzi, w jaki sposób mam wymienić elektronikę w swoim samochodzie na inną.
A skoro nie wiesz ani jak się coś robi, ani nie zdajesz sobie sprawy z trudności czy też złożoności problemu, to powściągnj się od ocen i krytykowania innych.

Tolo74
12-04-2010, 12:24
nie straszę -teraz juz wiem ze nie zmienie wygladu strony bo sobie nie poradze.
poradz mi jak mam sie wyrejestrowac z tego forum -zaoszczedzimy sobie zbednych rozmow

KejeN
12-04-2010, 12:27
@Tolo74, Jeśli potrafisz spakować i wysłać mi na PW pliki szablonu Twojej witryny to mogę Ci to zrobić(bez opłat)

zwiastun
12-04-2010, 12:28
Twoje konto zostało usunięte.
PS. O widzisz - jak pochopnie oceniasz innych! (Dzięki @KejeN za taką reakcję!)