PDA

Zobacz pełną wersję : Na stronie startowej w IE wyświtla się tylko kawałek artykułu.



arekawf
12-04-2010, 09:44
Witam. Dopiero zaczynam moją przygodę z joomla więc proszę o wyrozumiałość. Na mojej stronie www.gim2sport.boo.pl w IE wyświetlana jest tylko część zawartości- zdjęcie+kawałek ostatniego artykułu.W FireFoxie i innych przeglądarkach jest tak jak powinno być czyli kilka artykułów. Problem nie leży w szablonie, sprawdzałem na domyślnych szablonach joomli: JA_Purity (http://www.gim2sport.boo.pl/administrator/index.php?option=com_templates&task=edit&cid[]=ja_purity&client=0) itp.
W czym leży problem? Z góry dzięki za pomoc.

zwiastun
12-04-2010, 11:44
Word służy np. do przygotowania materiałów do druku, a nie do tworzenia stron internetowych. Nawet, jeśli Microsoft wmawia, że się do tego przydaje. Jest taki "doskonały", że nawet przeglądarka z tej samej firmy nie rozumie jego idiotyzmów.

arekawf
12-04-2010, 12:00
tzn że błąd polega na tym że część artykułów została skopiowana z edytora tekstu Word, gdyby były pisane z klawiatury w edytorze w joomli nie byłoby problemu ?

zwiastun
12-04-2010, 12:03
Oczywiście, ponadto - było już na ten temat dziesiątki razy. Do wklejania z Worda służy w edytorze odpowiednia opcja.

arekawf
12-04-2010, 12:33
OK dzięki za pomoc, zrozumiałem możemy uznać temat za zamknięty.
pozdrawiam