PDA

Zobacz pełną wersję : Przycisk Więcej.. na glownej stronie



slewit
12-04-2010, 17:10
Witam mam taki problem po dodaniu artykułu ktory jest podzielony tzn ma przycisk więcej.. rozwala mi sie strona moduly lewy i prawy schodza pod newsy ,szukalem na forum podobnego tematu ale nie widze wiec zwracam sie z prosba o pomoc a wyglada to mniej wiecej tak

http://discofm.pl/index.php?start=2

bez tego przycisku wiecej strona dziala normalnie

moje
12-04-2010, 20:13
Zmniejsz obrazek z różami, jest za szeroki.

slewit
12-04-2010, 20:39
to nie jest to specjalnie dalem w newsie ktory juz na 2 stronie jest wczesniej probowalem to samo dac na 1 newsy jaki jest i to samo mialem kolumny ida mi pod newsy ,wyczytalem gdzies tu na forum ze to moze byc wina tego ze szablon byl przerabiany w sumie nie wiem sprobowalem dodac taki przycisk wiecej w dziale teledyski i tam to pokazuje normalnie

moje
12-04-2010, 20:46
W newsach nie masz przypisanych żadnych modułów, pod pojedynczym newsem masz tylko komentarze, nie ma tam drugiego bloku funkcyjnego.

A ten obrazek i tak popraw.

slewit
12-04-2010, 20:55
obrazek nieco mniejszy dalem ale to znaczenia nie ma ,przycisk wiecej powoduje ze strona sie rozwala w dziale teledyski sie nie rozwala wiec podejrzewam ze tylko przy newsach ze strony glownej Articles » Na startowej

slewit
12-04-2010, 20:59
hmm sprobowalem teraz dac tego newsa do innej kategorii i sekcji teledyski tam gdzie sie oki wyswietla z znaznaczeniem pokaz na startowej i dalej zle jest

moje
12-04-2010, 21:06
Napisz tego newsa od początku bez kopiowania z innych źródeł, bo kopiujesz również jego poprzednie formatowanie, które może rozwalić cały układ strony.

slewit
12-04-2010, 21:13
hmm obrazek ktory jest wstawiony tutaj gdzie dalem przycisk wiecej nie jest skopiowany a 1 news ktory jest na stronie bo wczesniej na nim probowalem jest sam poczatek ktory sobie dalem pierw do notatnika a pozniej dopiero wkleilem pozatym tam nie dalem przycisku wiecej chodz wczesniej jak dalem tez rozwalalalo strone.Teraz zrobilem cos takiego ze z dzialu teledyski gdzie sie ladnie wyswietla z przyciskiem wiecej ,edytowalem i dalem zeby pokazywalo na startowej i wyszlo tak w dziale teledyski dobrze ,na startowej lipa czyli gdzies tu lezy problem w tych newsach na startowej

slewit
16-04-2010, 16:39
oki poradzilem sobie z tym przyciskiem ,dla kazdego kto by mial taki sam problem co ja :
mialem w ustawieniach artykulow ze startowej ze 1 zwiastun 1 wprowadzenie
zmienilem 0 zwiastunow ,2 wprowadzenia
i juz przycisk wiecej dziala