PDA

Zobacz pełną wersję : Community builder profile pro - obsługa



plol123
12-04-2010, 20:36
No więc kupiłem sobie komponent podany w temacie i mam z nim same problemy. Pierwszy najważniejszy to taki że zamiast szablonu tworzę informacje w zakładce profile pro która się pokazała koło zakładki dane kontaktowe po instalacji tego komponentu.

Czemu zamiast całego szablonu tam gdzie trzeba pokazuje się on tylko w tej zakładce ?

alex51
12-04-2010, 20:56
Nabywający ten komponent ma zagwarantowaną profesjonalna pomoc techniczną. Tak jest napisane na stronie producenta (http://www.joomduck.com/products/community-builder-profile-pro.html), więc pewnie prościej byłoby tam zapytać.

plol123
12-04-2010, 21:52
no tak tylko że to pewnie będzie pomoc w języku angielskim z którym mam problem :/

Winnetou
12-04-2010, 23:26
O ile pamiętam to autor ma tam na stronie trzy filmy instruktażowe, które dość przejrzyście ilustrują jak skonfigurować profile

alex51
13-04-2010, 08:01
Zastanawiam się, czy przed zakupem sprawdziłeś jakie funkcje spełnia to rozszerzenie? Z mojego wstępnego rozeznania wynika, że jest to pakiet rozszerzajacy standardowe opcje komponentu Community Builder w zakresie struktury profilu użytkownika i formularza rejestracji. Nie wiem czy ma tu gdziekolwiek jakieś odniesienie do tworzenia czy modyfikowania szablonu dla CB?