PDA

Zobacz pełną wersję : Jak uporządkować metadane sobi2 i joomla 1.5



tomputer
13-04-2010, 09:25
Witam
Korzystam z joomla 1.5 oraz sobi2
.
Mam problem z poustawianiem odpowiednich metadanych otóż w konfiguracji ogólnej joomla ustawiłem opis i słowa kluczowe dla mojej witryny w efekcie na każdej stronie która nie jest treścią z sobi2 wyświetlają się metadane które wpisałem w konfiguracji.

Dla wpisów sobi czyli konkretnych ogłoszeń wyswietlają sie metadane które wpisałem w ogłoszeniu czyli jeśli w konkretnym wpisie w SOBI2 wpisze słowa np. rowery górskie to pojawi się to w metadanych po kliknieciu w to ogłoszenie i to mi odpowiada.

Niestety dla kategori sobi jako słowo kluczowe przypisuje nazwę kategori więc jeśli jako strone startową mojego serwisu ustawie np wyświetlanie wszystkich kategori sobi to meta keywords strony głównej jest puste ,


Najlepszym rozwiązaniem byłoby chyba wyłączenie meta tagów w konfiguracji sobi jednak wtedy nie mogłbym wpisac słów kluczowych i opisu dla konkretnego wpisu w sobi .


Moje pytanie brzmi jak rozwiązać ten problem tak żebym mógł ustawić metadane dla kazdej podstrony , bez względu na to czy to jest element sobi czy nie

Próbowałem JoomSEO ale wtedy generuje słowa które nie pasują . I raczej negatywnie wpłyną na pozycjonowanie.


Troche namieszałem ale mam nadzieje że zrozumiecie o co pytam:)