PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę pomóżcie mi z menu... w końcu od czego jest te forum...



best_team
13-04-2010, 15:51
Proszę wszystkich użytkowników forum o pomoc w w stworzeniu menu jakie zażyczył sobie mój szef... chyba każdy jest tu po to żeby pomagać drugiemu... nie wiem gdzie mam zmienić kod CSS i co dalej zrobić aby uzyskać taki efekt jak jest tutaj www.banery.waw.pl

chodzi mi o prawe menu

mam stworzyć pięć takich przycisków, na każdym osobna (inna) grafika

Proszę poratujcie pomocą w kodzie CSS (załączam plik)

Na prawde pomóżcie to zmienić... chyba kiedyś tez ktoś wam udzielił takiej pomocy co ??

danieladrianka
13-04-2010, 16:50
utworzyć nowy moduł, w nim wstawić 5 grafik, każdej przypisać link do jakiejś podstrony (artykułu), dodać efekt onmouseover z inną grafiką(np. inne tło) zapisać i gotowe

Co tu grzebać z plikami joomla! ???

best_team
13-04-2010, 16:54
no niby tak , ale chciałbym żeby to było w module menu... dlatego ze chciałbym rozwijane tez w dół menu

danieladrianka
13-04-2010, 19:25
no niby tak , ale chciałbym żeby to było w module menu... dlatego ze chciałbym rozwijane tez w dół menu
no niby czemu nie napisałeś od razu że chciałbyś rozwijane w dół - jasne czytam przecież w myślach..

Korzystając ze standardowego menu będzie bardzo ciężko uzyskać taki efek a jak już to naprawdę sporo grzebania w plikach

no i jakoś nie wyobrażam sobie jak by to menu miało wyglądać rozwijane jeśli ma być podobne do tego co wskazałeś w linku ?!?

Powodzenia.

Robster
13-04-2010, 20:05
Proszę pomóżcie mi z menu... w końcu od czego jest te forum...
Forum jest miejscem, gdzie PEWNE osoby pomagają INNYM z dobrej NIEPRZYMUSZONEJ woli. Nie jest natomiast miejscem gdzie wolontariusze odwalają robotę PRACOWNIKA firmy "no name".

Słowo daję, że wykonanie takiego menu przez dodanie modułu z własnym kodem HTML to kwestia góra 10min. Jeśli jesteś grafikiem w firmie i szef każe wykonać Tobie taką pracę, a przyjmując się do firmy nie było o tym mowy, pogadaj z nim jak facet i powiedz jak sprawa stoi. Jeśli natomiast wiedziałeś co będzie należało do twoich kompetencji i wiedziałeś, że wiedza programistyczna na PODSTAWOWYM poziomie będzie Tobie potrzebna, to przykro mi ale trzeba tą piankę wypić.

Masz sznur na gardle, załóż temat w ZLECENIACH lub weź się poważnie za pracę i poczytaj o podstawach HTML i hover, bo szczerze wątpię, że z takim dopiskiem w tytule, ktoś zechce Ci pomóc.

Powodzenia.

zwiastun
13-04-2010, 21:32
Dokładnie, jak napisał @Robster. Temat zamykam.