PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dostępu do widoku strony dla osob niezarejestowanych.



aziza
14-04-2010, 17:20
Mam pytanie czy ma ,ktoś pomysł jak zrobić aby:

Po wejściu na stronę główną serwisu www.przykladowastrona.pl pojawił się formularz rejestracji i logowania na białym tle bez podglądu do strony.
Dopiero po rejestracji i zalogowaniu strona byłaby widoczna.
Chce uniknąć tego aby osoby nieupoważnione miały wgląd w witrynę/ witryna ma byc widoczna tylko dla wtajemniczonych.

Prosze o pomysły i dzieki

moje
14-04-2010, 21:59
Poczytaj o ustawieniach łączy w menu, polecam wiki.joomla.pl, znajdziesz rozwiązanie które Ci będzie odpowiadać. Podejrzewam, że nawet to oglądałeś to ale nie kliknąłeś (kwestia jednego kliknięcia) ;)

aziza
15-04-2010, 13:19
tak super 1 klikniecie - chyba do strony wiki i kolejne 100 odsłon dla tej witryny.
Dzięki za nieużyteczna odpowiedz.

Gdyby chodzilo mi o ustawienie w panelu administracyjnym w ogole to pytanie by nie padło.

Chodzi o to by osoba ,ktora sie rejestuje nie widziala w ogole grafiki ani treści strony a na pieszej stronie był widoczny tylko formularz logowania i rejestracji.

Jesli ktoś ma konkretna podpowiedz to proszę o wypowiedz.

zwiastun
15-04-2010, 15:05
Czemu ma służyć ten komentarz?
I co tu jest do rozumienia i rozwiązywania?
@Moje ma słuszność: poczytaj o ustawieniach łączy w menu. Twój problem nie jest żadnym problemem. Wynika jedynie z niezrozumienia, jak działa Joomla.
Ustaw sobie jako stronę startową stronę z niczym, wstaw na niej moduł Logowanie.

aziza
15-04-2010, 21:38
Meritum: inny szablon strony startowej i o to mi chodziło.