PDA

Zobacz pełną wersję : Baza prezentacji multimedialnych



parkur22
14-04-2010, 21:59
Przepraszam za poprzednią wersję tematu. Spieszyłem się… sami rozumiecie.
Chciałbym więc stworzyć na swojej stronie bazę prezentacji multimedialnych. Schematycznie ma to wyglądać tak:
1. Zakładka w menu głównym „ baza prezentacji multimedialnych”
2. W środku jakiś tekst i dwa linki (podpozycje) „przeglądaj opublikowane prezentacje”, „wrzuć własne dzieło”
3. W tej pierwsze podpozycji ma być lista już wrzuconych dzieł. Ma ta wyglądać tak”
-tytuł
-autor
-data
- opis
-zdjęcie (zrzut ekranu) – opcjonalnie [małe, coś w rodzaju awatara]
-dwa linki „szczegóły” i „pobierz”
4. W szczegółach jak to w szczegółach to co menu tylko z rozbudowanym opisem i większym zdjęciem.
5. w zakładce „pobierz”:
- najpierw wymagane zalogowanie się
- później komunikat:
„ aby pobrać prezentacje musisz najpierw wrzucić własną. Za każde wrzucone dzieło będzie mógł pobrać dwa kolejne” i link „wrzuć prezentacje”
Poniżej inny komunikat:
„możesz też wykupić dostęp podobierania prezentacji” i grafika lub link „wyślij SMS” [każdy chyba wie o co chodzi]
6. w zakładce ” wrzuć własne dzieło”:
Najpierw wymagane zalogowanie się
Później formularz wysyłania zawierający „tytuł” „mail” „krótki opis” „opis rozbudowany” „grafika” – opcjonalnie i pasek a obok niego przycisk „przeglądaj” po kliknięciu którego otwiera się okno z ustalonym formatem PTT lub pttx (tylko tymi)
Na dole znajduje się przycisk „umieść”.
To tyle. Zadanie ciężkie ale może być opłacalne. Znam podstawy joomli i uważam że jestem średniozaawansowany. Nawet nie zabierałem się za szukanie już gotowych rozwązań ponieważ wiem że i tak bym nie znalazł. Proszę o padanie mi listy rzeczy które będę musiał wykonać. Bardzo proszę o pomoc.
jak już będę miał mniej/więcej listę porzebnych żeczy zacznę się bawić w szczeguły.
pozdrawim
parkur22