PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiast mojej strony, pusta strona. Jaka może być przyczyna?



baja
14-04-2010, 22:51
Witam. Po dwóch dniach nieobecności na swojej stronie po wpisaniu adresu strony zamiast mojej strony pokazuje się pusta strona tzn strona z białym tłem bez żadnych napisów. Strona ładuje się bez żadnych błędów. Taka samo jest jak wpisuje adres mojastrona/administrator/index.php więc nie mogę się zalogować na zaplecze. Mogę natomiast zalogować się do cPanelu i łączyć z serwerem. Jaka może być tego przyczyna? Czy muszę liczyć się z tym że ktoś niepowołany zrobił mi psikusa? Jak mogę to sprawdzić?

Zaczynam dopiero przygodę z Joomla i proszę bardziej doświadczonych kolegów o poradę:)

big_krzysiek
14-04-2010, 22:56
z linkiem do strony jest o wiele latwiej cos zaradzic...

byc moze odpala strona ci z index.html (wpis w .htaccess lub zmiana ustawien serwera)

baja
14-04-2010, 23:13
link do strony www.odnajdzsiebie.pl

Skopiowałem dla próby stronę index.html do odpowiedniego katalogu to wtedy wczytuje mi właśnie tą stronę index.html, natomiast po wykasowaniu jej zostaje strona index.php (która wcześniej wyświetlała się poprawnie) i wtedy wyświetla się białą pusta strona.

big_krzysiek
14-04-2010, 23:18
mozilla wyswietla ci biala strone, natomiast opera i ie info ze nie odnaleziono serwera lub pliku...

zobacz czy i co masz w index.php i jakie jego prawa ...
ewentulanie nadpisz ten plik z instalki...
nie pomyl z plikiem index.php templatki

baja
15-04-2010, 23:19
zrobiłem tak jak mówiłeś, czyli nadpisałem plik index.php z instalki ale niestety nie pomogło. Czy masz jeszcze jakiś pomysł co można ewentualnie zrobić?

moje
16-04-2010, 01:00
Napisz jakie katalogi i pliki masz w głównym katalog strony- wymień wszystko.

baja
16-04-2010, 22:59
katalogi: administrator, cache, components, images, includes, language, libraries, logs, media, modules, plugins, templates, tmp, xmlrpc,
piliki: .ftpquota, .htaccess, changelog.php, configuration.php, configuration.php-dist, copyright.php, credits.php, htaccess.txt, index.php, index2.php, install.php, license.php, licenses.php, robots.txt

moje
17-04-2010, 01:10
Zmień nazwę pliku z ".htaccess" na "htaccess.txt" i napisz co się stało po zmianie.

baja
17-04-2010, 23:17
Zmieniłem tak jak radziłeś z .htaccess na htaccess.txt i dalej to samo - pusta strona.

big_krzysiek
17-04-2010, 23:33
ftpquota?
zrob kopie wszystkich plikow na serwerze ( na wszelki wypadek)..., a pozniej nadpisz wszystko plikami z instalki...
jesli nie zadziala ...napisz do adminow webhosta czy nie robili jakis zmian w tym czasie na serwerze...
jesli nie robili...popros o przywrocenie strony z czasu kiedy dzialala...
bo byc moze przyczyna tkwi w ww problemie...
daj znac o postepach w przywracaniu strony

moje
17-04-2010, 23:42
Zmień nazwę pliku .ftpquota na ftpquota.txt i potem obejrzyj czy działa.

baja
18-04-2010, 00:16
Hmm to faktycznie ciekawe. Zastanawia mnie tylko dlaczego wcześniej się wyświetlało wszystko dobrze a później przestało bez żadnej mojej ingerencji i czy jest szansa żeby to naprawić.

palyga007
18-04-2010, 00:17
Widzę, że już działa :)

Edit.
Faktycznie nie bangla.. zły adres wpisałem

moje
18-04-2010, 00:20
Dalej jest kaka...

palyga007
18-04-2010, 08:56
@baja

Skoro możesz się dostać na cPanel to według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie przetestowanie strony na movAMP.
Eksportuj bazę, skopiuj pliki, uruchom na movAMP i zobaczymy.

Być może winny jest tutaj serwer po prostu.

moje
18-04-2010, 12:37
A to zostało zrobione:

Zmień nazwę pliku .ftpquota na ftpquota.txt i potem obejrzyj czy działa.

baja
18-04-2010, 15:12
Zmieniłem nazwę pliku z .ftpquota na ftpquota.txt nie poskutkowało. Później nadpisałem wszystkie pliki z serwera plikami z instalki też nie pomogło. Wszystko wskazuje na to że wina leży po stronie serwera. Zobaczymy co mi napiszą z webhosta.

baja
25-04-2010, 16:14
Dostałem odpowiedź z serwerowni, że przeanalizowali moją stronę i nie znaleźli przyczyny tego problemu. Pozostaje mi zrobić wszystko od początku.

Dziękuje wszystkim za posty!